Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagyon kínos, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg nagyon kínos, vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Van egy ifi csoport akiknél egyszer voltam, és állandóan nézegetem az Instagram fiókját a csoportnak mert nagyon jól éreztem magam és kíváncsi voltam hogy még miket csinálnak.

Ma véletlen belájkoltam egy videót amit tavaly tettek ki, és az a fiú beszél benne aki az oldalt vezeti (aki nagyon szimpatikus volt nekem)

Na és egyből kilájkoktam mert annyira megijedtem, mindig ügyelek rá hogy ne lájkoljak.

Szóval kijelezte neki gondolom hogy lájkoltam az 1 éve kitett videóját amin csak ő beszél és ő van rajta.

Szeptembertől megint akartam menni viszont annyira kellemetlennek érzem, főleg hogy már ki lájkoltam a videót, de az értesítést megkapta 😅

Túl reagálom?



2021. aug. 2. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Jesszusom mi lett ebből a világból...
2021. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Túl reagálom?"

Igen.

2021. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Te, hol itt a párkapcsolat, ha összetojod magad egy lájktól?
2021. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
anyaaamxddd most gondolj bele, teged erdekelne ha valaki belajkolna egy regebbi kepedet, videodat? Lehet velem van a baj de nem erdekelne, meg ha igy probal barki is "jeleket kuldeni" akkor sok mindenrol nem maradok le:D
2021. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem egy unatkozó tejfogú agymenése megint? A rossz, z-kategóriás, amerikai tini baromságokban sem hallani ilyesmit. Mázli, hogy visszavontad a like-ot, veled együtt én is megkönnyebbültem. Juh, ez aztán meleg helyzet volt. :) Annyira fura ez a "annyira bejön ez a pasi, de belehalok, ha megtudja" gondolkodás.
2021. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi az az ifi?
2021. aug. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod, de nem nagy baj! :-)
2021. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát van baj! :D Javaslom érjél még egy kicsit a kapcsolatokhoz, mert nagyon gyerekesen viselkedsz jelenleg.
2021. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!