Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még normális pasik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális pasik?

Figyelt kérdés
Hova fajul a világ? Az én osztályomban (9.) erősebbek a lányok, mint a "fiúk". Ugyanis az úgynevezett fiúk annyira ellustultak, és bekockultak az évek alatt, hogy lassan több zsír lesz rajtuk, mint egy vágódisznón. De tényleg. Mi, lányok, pedig felfedeztük végre magunknak a sportok világát (jó, nem mindenki, de a többség), és habár nincsenek erősítő edzéseink, és otthon sem gyúrunk, mégis erősebbek vagyunk, mint a mai "fiúk" 90%-a. Pedig mi sem vagyunk nagyon kigyúrtak. Kérdem én, hogy jöjjek össze egy lusta, hájas, kocka disznóval? Aki egy izmos, jól kinéző, bátor, okos, nem lusta(!!!) fiúval szeretne összejönni, lényegében csak foglaltat talál. Mi ez? Felcserélődtek a nemek? Undorítónak tartom a mai "fiúk" 90%-át. Az én osztályomban pedig csak ilyen jár sajnos.

2021. aug. 4. 10:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
92%
idősebbeket keress.
2021. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyrészt ott is ilyen a legtöbb, másrészt ők szinte mindig foglaltak, ha szakítanak, max egy hétig lesznek szinglik
2021. aug. 4. 10:21
 3/55 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy unatkozó hülyegyerek kamu kérdése, a jövőbeli válaszoknak jelzem.


"Az a baj, hogy egyrészt ott is ilyen a legtöbb, másrészt ők szinte mindig foglaltak, ha szakítanak, max egy hétig lesznek szinglik"


Így jártál, nyeld le a békát hogy nem kellesz nekik és tesznek rád magasról.

2021. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
63%
Adnék én neked olyan kigyúrt sallert, hogy kirepülnél az ablakon, te kis húgyos rib*nc 😀 Inkább álljál neki takarítani, mosni, főzni. Az való a te korosztályodnak.
2021. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
"Aki egy izmos, jól kinéző, bátor, okos, nem lusta(!!!) fiúval szeretne összejönni, lényegében csak foglaltat talál." - Elvárásai mindenkinek vannak, de ha nem tudsz belőlük engedni, akkor sosem leszel boldog. Ráadásul a külső tulajdonságok elhanyagolhatóak, ha egy normális kapcsolatot keresel, nem pedig egy olyan srácot, aki jól mutat instán.
2021. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

#5

Ha nem kigyúrtak a mai fiúk, akkor legalább vékonyak legyenek, de adjanak magukra, a testükre. Nem szeretem az igénytelenséget.

2021. aug. 4. 11:21
 7/55 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy barátnőm, aki mindig azzal jött, hogy neki egy magas, széles vállú, izmos, szakállas pasi kell. Hát ilyet még a környéken sem találhatott magának :D Aztán egyszer megláttuk egy alacsonyabb, dundi sráccal :D Sose nevettem még olyen jót, mint akkor.

Amúgy nem mindent tesz az, hogy hogyan néz ki valaki. Én nem vagyok se kövér, se csúnya, de volt "kövér" párom. Mert nem azt néztem sose, hogy hogyan is néz ki, hanem hogy ápolt-e, kedves, jómodorú, stb...

2021. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
95%

jajj cicamica de nagy erdőben vagyunk xD

Persze Hemsworth család jöjjön ide, azért mert te vékony vagy... okééxd

2021. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
90%
Léteznek még normális lányok, akik nem az izommennyiség alapján lesznek "szerelmesek"?
2021. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
52%

cuncikám, eljön az idő amikor majd te is behódolsz egy behemótnak, akinek a bankkártyája is behemót :P

Amúgy agyra is kéne gyúrnod baby. Fogadni mernék hogy nem csak a suliban vannak srácok, az osztálytermen túl is tessék gondolkodni, ha nincs az osztályban megfelelő akkor kicsit tágabb körben keresgélni, de ehhez is ész kell hogy felfogjad? ...

2021. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!