Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos/sportos srácok mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos/sportos srácok mellett sokszor látok csúnyácskább/ducibb lányokat, vézna/vagy alkatilag átlag alatti srácok mellett pedig jó csajokat. Nektek is feltűnt már? Szép lányok, ti tartotok az ilyen "jó pasiktól"?

Figyelt kérdés
Egyik barátom is mesélte, aki az átlagtól izmosabb, arcra is helyes, és full normális, hogy a nők kb rá se mernek nézni, és így nem is igazán tud elkezdeni ismerkedni.
2021. aug. 6. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak emberek, akik nem ahhoz válogatnak barátnőt/csávót, hogy ki mit gondol róluk az utcán, hanem inteligenciához, személyiséghez köti a dolgot.
2021. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A nagyon szép lányokkal is ez van. Sokan meg sem merik szólítani őket, mert "biztos túl jó hozzám", meg "tuti van pasija". Itt is ez a helyzet. Sok lány úgy van vele, hogy "áhh, tuti van barátnője".

Érdekes, mert sokszor a kevésbé szép lányoknak van a legtöbb önbizalma. Ők elfogadták magukat, így nincs bennük kétség. Ha tetszik nekik egy srác, odamennek hozzá. Én sem vagyok egy bombázó, de simán elkezdek beszélgetni egy sráccal, ha szimpi nekem.

(Amúgy attól még nem jó egy pasi, hogy izmos...)

19L

2021. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én az olyan felszínes emberektől tartok,mint te...


17l

2021. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy valaki nem top külső neked, még semmit nem jelent.

Én egy hete vagyok egy oktatáson egy kismellű, de formás fenekű tök átlagos csajjal és esküszöm nőiesebb, mint sok nagymellű.

2021. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Csak nem Rubint Réka vagy?!🤔🤨
2021. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Most nem vagyok annyira kipattintva, de velem is mindíg ez van. Nem azért, mert nem mernek kezdeményezni a szép lányok, hanem azért, mert akiket te itt leszólsz nekem inkább azok az eseteim. Néha néha becsúszott egy-egy a másik táborból, de ők inkább belsőre fogtak meg és úgy mentem bele a dologba.

Meg azért mert 185centi vagyok és van olyan karom mint egy átlag lánynak a combja, meg enyhén kockás has, attól nem leszek "jó pasi". Számít mellé az arc is, meg van akinek a pénz is. Haverodnak is lehet jó teste van, de arcra meg mint a barlangi troll, na az olyan nyílván nem kell a fullos csajnak, persze ha a lány kevésbé felszínes talán bele fér. De ez, hogy valaki mit kamuzik, arra tanulmányt ne építsünk már.

2021. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
6# Hogy flexelsz te jó ég xD megnézném azért az akkora karodatxD Még ha zsíros lennél, de kockás hasat írsz... Nem hihető:/
2021. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Hallottátok már azt, hogy szubjektív, objektív?

Segítek, a szépség szubjektív.

Egy jó kapcsolat sincs, ahol a vonzalom nincs meg, és a párjáról azt gondolja, hogy nem is olyan jól néz ki, vagy normál, v stb.

Szóval, ha valaki párt választ, úgy teszi normális esetben, hogy 10/10 legyen számára (nem csak kívül)

Egyébként ehhez hozzá kell tenni, hogy a személyiség egyébként sokat dob a külsőn.

Tehát visszatérve a szubjektív az az egyéni véleményedet, látásmódodat jelenti.

2021. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

#7

49es kar szerintem már nem rossz.

Nem ma kezdtem már azért.

Nem ma volt már, de gondolom az kimaradt neked, hogy "most nem vagyok annyira kipattintva". A 49es kar, most jó ha van 43as. Meg nem is kockás most a hasam. Pár éve már nincs annyi időm edzeni.

Amúgy nem tudom, mi lenne neked ebben hihetetlen, mikor valakinek jó genetikája van a dologhoz, szinte más dolga sincs csak edzeni... Meg már mikor valaki tényleg több mint 10 éve csinálja és kitapasztalta, hogy számára mi a legjobb, hogy fejlődik a legszebben és nem csak a neten bogarászik már, hogy mit kellene, hanem tudja mit csináljon és azt is teszi. Mellesleg rendészetis voltam, szóval mondhatni követelmény volt az, hogy ki legyek gyúrva. Neked lehet hihetetlen a dolog, pedig tényleg egyszerű. Mikor munka van, akár betonozás, vagy favágás akkor nem félreállsz, hanem te állsz hozzá a legkeményebben, amit lehet azt te csinálod. Oké jó a kondi is, de azért lássuk be, a fizikai munka teljesen más. Meg megint más szabad súlyokkal edzeni, vagy full gépi edzés. Őszintén, ha bementem konditerembe és gépen kellett edzenem mindenhol max vagy ahhoz közeli súlyokkal nyomtam a szériát, mert nem tudom, valahogy olyan szinten ki van könnyítve, hogy az nevetséges.

Meg súlyzós edzések mellett csináltam ugyan úgy a saját testsúlyos edzéseket is. Mert jól hangzik az, hogy 60al karozok, ha húzódzkodni meg nem tudok. Vagy 100kilóval nyomok fekve, de 5 fekvőtől meghalok. Nálunk meg ugye pl rendészetin a 60fekvő 30perc alatt elvárás szabályos fekvőből, persze ha számolsz erre is azt mondod, hogy kamu, mert 1 másodperc alatt 2 fekvőtámasz, ráadásul szabályosan. De ezt bármelyik rendészetis megmondja neked, hogy nem lehetetlen, csak edzettség kérése, mint az is, hogy 60 kilóba tudsz-e nyomni 30at, vagy nem.

Szóval tényleg nem értem, hogy számodra miért hihetetlen az, ha valaki évek alatt felépít egy nagyon kemény fizikumot...

Szerencse, hogy nem te vagy a mérce.

2021. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
68%
A külső ami megfog, a belső ami megtart, a rinya ami megöl. 😁
2021. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!