Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég fiatal vagyok ( 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fiatal vagyok ( 16 ).Tegnap este 22:15 kor a barátom elment egy szülinapra ( úgy , hogy nem akart elmenni elméletileg de utolsó pillanatokban még is ment és nem esett nagyon jól mert mi is aznap tartottuk a szülinapom ezért martam)?

Figyelt kérdés

Sokszor hivogattam mivel aggódtam érte,majd visszahívott és egy csaj beleüvöltött,hogy: elegünk van belőled nem érdekel ki vagy( itt letettem mert nem bírtam )

Majd egy olyat írt: ennyi vége leszarom és egy kép társult utána ahol 3 csaj között ül a baloldali csaj fogta a telefont ( a sràc eléggé beszívva nézett ki egy cigi is volt a kezéibe pedig nem dohányzik be fonták a haját meg smink is volt pedig hetero). Azóta nem ír pedig aznao még találkoztunk és normális volt , egy esküvőt is láttunk elsírta magát majdnem mivel elakar(t¿) venni és hogy én vagyok a világa soo mondhatni simp 2,5 ève ismerem nagyon rendes fiú volt mindig is és mindig udvarolt másokkal( lányokkal) meg ridegen viselkedett . Nem tudom ilyenkor mit tehetek?



2021. aug. 8. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
A fiú megalázott, kigúnyolt téged mások előtt. Itt fejezd be vele. Ezt már nem lehet megbocsájtani.
2021. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik lehetőség, hogy nem önszántából tette ezt, hanem leitatták/bedrogozták.

A másik, hogy tök tudatosan járt el.

Mindkét esetben szakítanék vele, mert úgy gondolom, hogy ez nem fér bele.

2021. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
azota irt?
2021. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem nem írt , ráírtam de csak azt ìrja ( messenger/facebook) , hogy elküldve ( valószínűleg a lányok írtak a helyében de idk lehet le is tiltottak )
2021. aug. 8. 11:01
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Keresel egy normális pasit. Ez nem az, felejtsd el.
2021. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Azonnal szakíts vele
2021. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Huuh, ez azért érdekes....


Én azért felhívnám az egyik családtagját és megkérdezném, hogy minden rendben van-e vele. Ez a kép készülhetett akarata ellenére is. Illetve te akkor nem is hallottad őt beszélni, mindig csak beszéltek helyette. :S Nem túl biztató, de ha jóban vagy a családtagokkal, valakit érdemes lenne felhívni és megkérdezném, hogy minden rendben van-e...


Viszont azt is tartsuk szem előtt, hogy mi az, hogy a te szülinapod helyett más "buliba" megy? Amíg józan volt, addig lett volna lehetősége jól dönteni.... Miért mehetett el vajon a te szülinapod helyett? Esetleg valaki belerángatta?

2021. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
7-es vagyok, egyébként én is elgondolkodnék azon, h akarnék-e bármit is ezek után...
2021. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7-es , lehetséges hogy belerángatták nem túl fènyes emberekkel barátkozik szeretnek inni. Írtam az èdesanyjának és elküldtem a képet is .
2021. aug. 8. 11:21
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Szuper, nagyon jól tetted! Együttérzek veled, és remélem, hamarosan rendbejön minden.


7-es,8-as voltam.


Tudod mit csinálnék ezután? Választás elé állítanám, határozottan felhúznám neki a határokat és megmondanám, hogy akkor lehet választani, hogy vagy elindul a lejtőn egyedül (haverozás), vagy veled marad, de akkor tisztességesen. Ha ő ezt nem bánja meg teljes szívéből és most elnézed, akkor máskor is fog hasonlót csinálni. Neked meg a legszebb éveid mennek el idegeskedéssel.... :(

2021. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!