Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek a hosszú hajú srácok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a hosszú hajú srácok? Előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Kb. Vállig, kicsivel a fölé érő. Előny vagy hátrány? Az indok is érdekelne.

2021. aug. 9. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Előny
Hátrány
Mindegy
78 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy vagyok, hogy egy férfi viseljen minél rövidebb hajat. A borotvált kopasz az abszolút kedvencem. Nem tehetek róla, de mindig is nagyon irritált a hosszú haj a pasikon.
2021. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így nem lehet megmondani. Valakinek nem áll jól a hosszú haj, viszont van olyan is, aki jobban néz ki hosszabb hajjal. Valakinél nincs lényeges különbség. Nekem pl a váll alá érő már nem annyira tetszik, még akkor se, ha jól áll az illetőnek, de ez csak az én személyes véleményem.
2021. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha valakin jól áll és ápolt akkor bejön. Ha igénytelen és zsíros akkor nem.
2021. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkinek más a zsánere. Én úgy gondolom, hogy a hosszú haj angyali külsőt kölcsönöz a férfiaknak.

[link]

Le sem tudom venni róla a szemem.

Ha levágatná nem zavarna, mert ha szeretek valakit, önmagáért szeretem, a haj nem olyan fontos.

2021. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Igazából, ez egyénfüggő, mindenkinek más jön be.

Nekem, pl a hosszú hajú pasi az ideálom, de az sokat számít, hogy mennyire ápolt a haja, meg, hogy jól áll-e neki.

2021. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Teljes mértékben igazuk van az előttem szólóknak.

Bár tény, hogy a rövid haj egy fiún valamivel népszerűbb, mint a hosszú, de szerintem mind a két oldalnak elegendő kedvelője van ahhoz, hogy ne aggódj ezen.

Én abszolút imádom a hosszú/hosszabbacska hajat, de nem ez fogja meghatározni a kapcsolat teremtést, ahogy sokan másoknál se.

2021. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyet kell értsek az előttem válaszolókkal, nagyon attól függ, hogy kinek mennyire áll jól, de nekem egyébként nagyon tetszik ha egy fiúnak hosszú a haja. Szóval nálam pozitív, de nyilván nem meghatározó, nem emiatt fogok összejönni senkivel, de nem is emiatt fogom elutasítani.
2021. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért kell lepontozni, aki ellentétes véleményen van? (1. vagyok)
2021. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem teljesen mindegy, van akinek rohadt jól áll (pl. mostani barátom), van akit meg hosszú hajjal ismertem meg és mikor levágatta vagy százszor jobban nézett ki. És ennek még az ápoltsághoz sincs köze. Persze nyilván a hosszú hajon jobban meglátszik ha ápolatlan.
2021. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Én speciál szeretek beletúrni egy fiú hajába. Nekem a tüsi haj nem igazán jön be, de a már lógó haj sem....De a fazonnál is fontosabb az ápoltság, ne legyen zsíros, elfeküdt vagy össze-vissza álló, meg hasonlók. (nekem amúgy bejön a kicsit kócosabb haj is :b, nem kell állandóan "jól fésültnek" lenni, mint egy "karót nyelt", persze ez nem tükrözi mindenki véleményét)


De igazából ez mindenkinek az egyéni ízlése, az ha hosszú netalántán a hajad kedves kérdező, ne aggódj, hogy nem találsz barátnőt, mert 'a lányoknak az nem jön be', nekem van pár barátnőm akiknek ez nagyon tetszik.

2021. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!