Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hangüzenet tényleg vonzó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hangüzenet tényleg vonzó?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom instán, hogy a csajoknak tökre bejönnek a hangüzenetek, mert hogy személyesebb mint az üzenet, plusz “hallod a hangját a kiszemeltnek”.Én eddig mindig csak haveroknak küldtem, ha lusta voltam leírni valamit, vagy hosszú lett volna. Nekem inkább ilyen lustasági dolog a hangüzenet, mint attraktív.

Nagyon mély hangom van, és a lány akivel ismerkedem egyszer meg is dícsérte a hangomat..

Ez csak nekem új dolog?

19/F



2021. aug. 12. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban személyesebb, de inkább a személyes beszélgetés kéne, az az igazi.
2021. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mély hangom van, de sokan meg is dicsérik a hangom, pedig én nem is mertem az elejétől hangüzit küldeni senkinek sem, mert szégyeltem a hangom, hogy nem-e szar hangom van, aztán így visszahallgatásból kiderült, hogy mégse.
2021. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a hangüzit sokkal személyesebbnek írjátok, mint az írást, akkor ennyi erővel a hívás úgy, hogy közben a kamerát is bekapcsoljátok, annál személyesebb beszélgetés a távolról, annál már nincs személyesebb.
2021. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem lányként a hangüzeneteket, csak attól, aki iránt már érzek valamit.

Viszont egy jó mély hang nagyon szexi tud lenni. :)

2021. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a hangüzenetet. Vagy írjon, vagy hívjon fel. Ez a köztes megoldás annyira nem jön be.
2021. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a kiszemeltemmel beszélgetek, és szóba jött a forgalmi vizsga. El akarom neki mondani, hogy engem min buktwttak meg, de az egy kisregeny lenne, hogy a varosab melyik kereszteződés, mit kellett volna ès helyette mit csináltam én..
2021. aug. 13. 00:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel és akkor tudtok rendesen is beszélgetni.
2021. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy a hangok vonzóságára visszatérve, azt is meglehet állapítani a hangján, hogy milyen származású is az illető.

Ugyanis másabb a hangjuknak a szólama a romáknak és másabb a magyaroknak is, de ugyanúgy másabb a hangjuk a négereknek is. Minden származású embernek másabb a hangja is.

2021. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor MÉLYITSEM A HANGOM JÁNYOK? vagy jó így is? :)
2021. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mélyited, azon látszik, hogy erőltetett. Szóval az úgy már nem ér.
2021. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!