Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többször összeakadt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször összeakadt a tekintetünk jelenthet valamit? 17F

Figyelt kérdés
Van egy velem egy idős lány (17), nem igazán éreztem semmit vele kapcsolatban soha, nem nagyon ismerem, de külsőleg bejön, nagyon szép arca van, meg a többi sem játék :D. Ugye a fiúk szokták a szép lányokat nézegetni, én egy szórakozóhelyen nézelődtem így és kb fél percen belül 3x-4x összenéztünk pár másodpercre, ez 2 alkalommal fordult elő , a múlt héten is meg most is. Nem tudom eldönteni hogy ez azért van csak ,mert észrevette hogy figyelem, és azért nézett ő is mindig rám, hogy megtudja hogy még mindig bámulja-e az a vadkan, vagy azért mert tetszek neki. Ráírni nem akarnék mert elrontanám ,elég populáris ,szerintem nagyon sokan írnak neki. Külsőre én teljesen átlagos vagyok ,a lány nem igazán az én ligám. Nekem nemigazán az eseteim az ilyen túlértékelt kirakatlányok ,de ettől függetlenül elfogadnám, rövid időre biztosan, és lehet idővel ha megismerném meg is tetszene, mert biztosan vannak köztük is kivételek. Mit gondoltok egy ilyen szemezésről, és hogy deritsem ki hogy mit gondol. Ha tovább bámulom ,úgy ,hogy nem tetszek neki ,hülyének nézhet, de lehet már így is. Ja és nemnagyon szokott zavarbajönni, egyszerre nézünk félre kb.

2021. aug. 14. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk a stílusod miatt érezhetett rá késztetést:D
2021. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 Mire gondolsz?
2021. aug. 15. 12:02
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Arra hogy egy icipit bunkóra sikerült ez a kirakatlányos szöveg,nem vagy nagyképű meg semmi ilyesmi,de akárhogy magyarázod,a kérdésben bunkó voltál.

Az ismerkedésben tényleg sokat segítene ha nem lennél ilyen előítéletes

2021. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

10


Nem mindegy neked a nemem? :) Szerinted simp vagyok azért, mert zavar hogy tiszteletlenül beszélsz egy nőről, de azért be akarsz próbálkozni nála? :)


Amúgy meg ezzel a pár másodperces szemkontaktussal pont úgy hangzol, mint az a fura doktor, aki azt hitte, hogy Penny akar tőle valamit.


[link]

2021. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Bírom hogy rád néznek, és már egy egyből az egekbe száll az egód xd
2021. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Most engem ez a 2 ember ugy betámadott mint eddig még senki xdd Nektek sincs más dolgotok így vasárnap délben azon kívül hogy ide irkaltok ilyen aktívan? Mert nekem sincs. Az egom pedig mindig is ilyen magas volt nem csak ezért mert rámnézett valaki :/ , nektek is kéne egy kis ego boost akkor talan belemernétek gondolni abba hogy valaha véletlen valakinek tetszenétek, de egyelőre ez egy kicsit luzer incel hozzáállás, pláne ez a "mű lovagiasság", majd dolgozzatok rajta, de nem akarok én meggyanusítani senkit semmivel, lehet hogy éppen fordítva látom és óriási sikereitek vannak a lányoknál ..Legyetek jók, jóétvágyat.
2021. aug. 15. 12:54
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16


Na de komolyan, halljuk, miért vagyok simp? :) vagy bocs, én kérek elnézést, nem tudtam hogy manapság már ciki kiállni a másokért.

2021. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
Mír vagyok toxic ember? Mik így beszílünk
2021. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
63%
Hát, ha tetszik neked szólítsd le nyugodtan, legfeljebb elutasít. Változni fog valami? Nem igazán. :)
2021. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!