Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik vonzóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik vonzóbb egy tini-párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik vonzóbb egy tini-párkapcsolatban, ha a fiúnak és a lánynak ugyanazok a hobbijaik és érdeklődési köreik vannak, vagy ha nem?

2021. aug. 21. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mindegyiknek van előnyek és hátránya is. Ismerkedés szempontjábók szerintem az a jobb, ha sok közös van a két félben.
2021. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
viszont hosszú távon meg pont a különbségek jelentenek előnyt. A kezdetben tényleg tök jó, hogy jaj de jó ő is ezt meg azt szereti amit én, tök szimpi, de idővel ennyi kevés lesz :/
2021. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz megértenetek egymást olyannal, akivel semmi közös érdeklődési körötök sincs. Viszont ha teljesen ugyanazok a dolgok érdekelnek mindkettőtöket, akkor nem tanultok a másiktól és egy idő után unalmas lehet. Szóval szerintem meg kell találni az arany középutat, legyenek olyan dolgaitok, ami mindkettőtöket érdekel, de azért legyetek különbözőek.
2021. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Az esetek döntő többségében, fiatalon, idősen, az a jobb, ha közös az érdeklődés. Nem kell mindenben közösnek lenni, de azért többségében legyen közös. Nem lehet elvárni a feleségtől, hogy menjen horgászni, meccsekre, sem a férfitől, hogy shoppingoljon, kirakatokat nézzen.
2021. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 5 kapcsolatom volt és volt olyan közöttük, akikkel nagyon hasonlóak voltunk és voltak olyanok is, akikkel különböztünk. Nekem sokkal jobb volt azokkal, akikkel hasonlítottunk. Sokkal több közös programot tudtunk szervezni, míg azokkal akik különböztek tőlem, velük ritkábban is találkoztunk, mert olyan helyekre járt, ami engem taszított stb.
2021. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Fontos, hogy legyenek közös pontok, közös érdeklődés, de ugyanakkor az ellentétek vonzzák egymást, tehát az sem baj, sőt egyes esetekben pozitív, ha vannak eltérések is a két félben.
2021. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szexibb, ha ugyanaz, meg hogyha ugyanarra gondolnak, meg ilyesmi :))
2021. okt. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első pàrommal a Cseh Tamás iránti rajongásunk hozott össze. Ennek kapcsán rengeteget beszélgettünk irodalomról, zenéről, képzőművészetről. Ez által megismertük egymás gondolkodását, lelkét. Együtt jártunk koncertekre, kirándulni, stb. színházba, kiállításokra. Beavattuk egymást a baráti köreinkbe.Az apja külkeres volt, évekre külföldre költöztek. A távkapcsolat már nem ment. Leveleztünk, néha hazajöttek szabadságra.

Aztán kihült a kapcsolat. Tartalmas és szép volt.

2021. nov. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

A másikkal hasonlóképpen Szerb Antal -Utas és holdvilág című, tiniknek szerintem kötelező alapműve volt. A könyv bűvöletében stoppoltuk végig fél Európát egy hónap alatt. Na, az a szerelem hatalmas kaland volt.

2021. nov. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!