Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írja azt magáról minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja azt magáról minden tini, hogy érettebb a koránál?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Szerintem ezeknek az embereknek maximum az ötöde az, aki TÉNYLEG érettebb, mint kortársai

2021. aug. 24. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert lehet, hogy hülyékkel van összezárva, és azt veszi átlagnak
2021. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a lányok azért, hogy leakasszanak egy 25-30as pasit
2021. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dunning-Kruger-hatás
2021. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 99%-ában nem igazán lehet ezt elmondani a tinikről. Akiről esetleg mégis el lehet mondani, hogy érettebb a koránál, na pont az nem fogja ezt mondani magáról, hisz aki tényleg az, az tettekben fogja ezt megmutatni, nem szavakban. De igazság szerint szerintem úgy igazából nincs is olyan, hogy valaki érettebb legyen a koránál, hanem inkább a többiek a "hülyék", mint ahogy az egyes is írta. 20 éves fiú vagyok, beszélgettem már egy tényleg nagyon értelmes, okos 14 éves lánnyal, hát hogy is mondjam, nem az járt a fejemben, hogy szívesen össze jönnék vele akár, hanem hogy végre egy értelmes 14 éves gyerek s remélem sikerül ilyen lányt felnevelnem a közeljövőben.
2021. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem az érettséget korhoz kötni eleve hülyeség. Minden korosztályban vannak komolyabb felelősebb emberek, meg meggondolatlan, nyegle egyének. Nyilván más az arány, de felnőttek között is van ilyen "örökgyerek", meg attól is függ, hogy a tini miben érettebb a koránál. Lehet abban érettebb , hogy mondjuk komolyan veszi a tanulást, van képe a jövőjéről, de párkapcsolatok terén, meg teljesen gyerekes mert nincs még tapasztalata, de lehet ennek fordítottja is.
2021. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy általában ha egy tini lány azt mondja hogy ő "érettebb a koránál" az nagy eséllyel csak kamu míg a tényleg érettebb lányok meg nem mondanak ilyet mert nem is érzik/gondolják hogy ők azok lennének
2021. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért írják minden szar eladó autóhoz, hogy megkímélt állapot, női tulaj, akkor is ha egy leharcolt szardarab?
2021. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, hogy jobban kelljenek az embereknek, könnyebben találjanak párt.
2021. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!