Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker/metálos srácok bejönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/metálos srácok bejönnek, lányok?

Figyelt kérdés
Hosszú haj, bőrcuccok, láncok stb. legtöbbször így nézek ki, de feltudok öltözni "normálisan" is, ha olyan alkalom van. Annyi a lényeg, hogy egyáltalán nem olyan vagyok mint a mostanában divatos fiúk.

2021. aug. 24. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A rocker/metálos esetleg más "alternatív" öltözködésű lányoknak valószínűleg bejönnél, de aki Shawn Mendest hallgat meg ilyen kinyalt hajú szépfiú pasikra gerjed annak nem hiszem. Vagyis igazából a legtöbb lánynak nem jönnél be.
2021. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Az átlag lányoknak max fellángolásban, de titkon arra gyúrnának, hogy szőke herceget csináljanak belőled.

A nonkonformista lányok meg kritikusabbak. Nem elég, hogy hogyan öltözködsz, ha nincs meg a szubkultúrákkal, zenekarokkal kapcsolatban a megfelelő mértékű tudásanyag, és a kellően átgondolt, önálló világkép, akkor pár perc alatt kiszúrják, és bedarálnak fasírtnak.

2021. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen :)
2021. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is, ráadásul eddig igaz hogy nem minden rocker/metálos, de minden hosszú hajú srác akit ismerek, kedves és törődő az emberekkel, bármilyen kemény metalhead, szóval nekem ez egyfajta jel azon kívül is, hogy fasza az adott srác ízlése :D
2021. aug. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha tényleg ilyen a stílusa akkor igen, de ha műmájer pózer akkor nem. Egyébként egyértelműen az ilyen srácok a hasonló lányoknak jönnek be, egy diszkós csajnak már nem fog bejönni.
2021. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be, nem is vagyok rocker/metálhead:)

De biztosan vannak sokan akiknek bejön ez a stílus, csak járj nyitott szemmel:D

2021. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rocker vagyok, igaz nem nagyon öltözködök abban a stílusban, csak ha koncertre megyünk vagy a kis törzs helyünkre. De, amúgy, igen, nekem be jönne (ha nincs agyon piercing-ezve), van is ilyen jó haverom, akinek hosszú haja van rocker, rock bandája, amivel jártak fel lépni is stb. A legfőbb szempont a személyisége, az a fő, hogy normálisan viselkedjen, tehát ne menőzzön (ne szologasson be senkinek, ne verekedjen stb), tehát jó személyisége legyen.
2021. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rock bandája is volt* túl gyorsan akartam írni 😅
2021. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bejön!
2021. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen bejön
2021. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!