Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás után meddig marad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás után meddig marad a partnerem nyála a számban?

Figyelt kérdés

Csókolóztam valakivel akivel nem volt valami jó. Nem csókolóztam még senkivel aztán ő bedugta a nyelvét a számba. Többször is megcsókolt, volt hogy eléggé sokáig, vártam, hogy vége legyen.

Szerintetek meddig marad a nyála a számban?



2021. aug. 28. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Így ahogy leirtad olyan undi🤢

De ha nem esik jól nyugodtan nyomd el a partnert. Amúgy meg mosd ki a fogaid és öblögess szájvízzel

2021. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a partnerem nagyon szeretem, de ez annyira váratlan volt nekem és olyan undorítónak éreztem.
2021. aug. 28. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mégsem szereted annyira ha undi volt. Nincs meg a kémia. Első voltam
2021. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
3# Mindent meg kell szokni a csókolózást is. A p.nisz szopásához is hozzá kell szokni. Minél többet csinálod, annál hamarabb elfogadod a nyálat, váladékot.
2021. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De azt tudja valaki, meddig marad a nyála a számban?

2021. aug. 28. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amíg ott tartod:)
2021. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Remélem hogy minél tovább 😋
2021. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Mint irtad hogy most caokoloztal elsonek ezert tartod undinak. Nekem is az volt az elso, alig vartam hogy vege legyen. Nem is ertettem mit szeretnek ebbe az emberek. Az elso csok mindenkinek bena, de kesobb belejosz nem lesz az. Mi is folytattuk es lam en is megszerettem ugyanazzal a partnerrel.
2021. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Fun fact: a spermiumok akár 2-3 napig és életben maradnak valakinek a szájában, és kimutathatók a nyálából.
2021. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom pár nyelés után már nem sok marad a szádban a nyálából.
2021. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!