Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire rossz érzékem ahhoz, hogy észrevegyem kinek tetszem igazán és kinek nem?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyről beszélek első sorban. Pl: ott állok a pultnál, mellettem egy lány, észrevettem, hogy folyamatosan engem néz. Megvettem az italt, kijöttem a pulttól, utánam fordult. Beszélgetek a haveraimmal, 2 méterre áll a lány , rám-rám néz. Visszamentem megkérdeztem a nevét, bemutatkoztam , de mivel nem akartam elmaradni a többiektől , nem beszélgettem vele sokat , gondoltam csak gyorsan elkérem az instáját vagy facebookját , vagy snapét, vagy akármit. Erre azt mondja : "Nem, bocsi".



Másik eset, egy másik lány: 2 társasag összefutott, fiúk lányok vegyesen, ment minden, hülyültünk, nevettünk. Egy haverom jelezte ,hogy ennek a lánynak tuti bejössz, mondom dehogy .. Aztán kiderült hogy mégis.


Szóval, nekem ehhez egyáltalán nincs érzékem , segítsetek már ,mikor tudom fixre hogy tetszem valakinek vagy nem? Lányok mondjatok már jeleket.. Miért vagytok ilyen rejtelmesek? Mondjuk hogyha valakit huzamosabban , néztek ,az hány féle opciót jelenthet? (mellékesen teljesen normálisnak tartom ahogy kinézek, nincs semmi furcsa vagy bámulnivaló rajtam)17F



2021. szept. 1. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
89%

Az 1-es esetnél fullba nyomtat a kretént!

Volt esélyed, lehetőséged beszéni a lánnyal, de te csak annyi időt szántál rá, hogy elkérd az instáját. Azt is jelezted felé, hogy neked a haverok fontosabbak.

Teljesen érthető a reakciója.

2021. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!