Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen érzés volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés volt először látni lány osztálytársaitokat fürdőruhában?

Figyelt kérdés

Pl. amikor osztálykiránduláson strandra ment az osztály.

Hány évesek voltatok olyankor?



2021. szept. 4. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem mindenki van ezzel így, de nekem személyesen teljes mértékben közömbös, nem érdekeltek. Később sem, amikor már kamaszodtam. Az osztálytársaim voltak, nem egy lány akit szerettem, nála nyilván mást éreztem volna.
2021. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmi különös. Olyan érzés, mint bárkit látni a strandon fürdőruhában. Akik alapból jól néztek ki, azokat ruhában is ugyanígy megnézte az ember.
2021. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Full fiú osztályba jártam szakközépben, úgyhogy esély sem volt rá.
2021. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nalunk nem volt szép csaj, szóval...

Csak 2 lány volt xd

2021. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Mint bárki mást.
2021. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
elég jó volt, sőt egyszer zuhanyoztunk és volt egy repedés a strandon az egyik falon és lehetőségem is lett volna látni az egyik lányt teljesen meztelenül zuhanyozni csak valami barom kivülről döngette az ajtót így nem kerültek le a bikine részei...
2021. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úszni megyünk heti egyszer az osztállyal, teljesen közömbös
2021. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit, mert korábban is láttam fürdőruhás, bikinis lányokat, igaz, a szebbeket meg a kiszemeltemet jobban megnéztem.
2021. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!