Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen fiúk hogy viselkednek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúk hogy viselkednek, ha tetszik nekik egy lany?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tehát ha egy félénk, kicsit magának való fiúnak tetszel, hogy viselkedik?
2021. szept. 7. 18:12
 1/2 anonim válasza:
100%

Kb sehogy, vagyis nem igazán lehet megállapítani. Esetleg gyanúsan sokszor pillant rád, de tényleg nagyon kell figyelni, profik az elrejtőzésben.

Meg nem csak egyszerűen "félénk" valaki, ennek rengeteg oka lehet, és ettől függően máshogy működhet a dolog.

2021. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia,jo magam is ilyen vagyok, en legalabbis mindig ranezek stb, probalok lassan nem feltunoen kozeledni, elkezdek koszonni minden nap, majd kicsit beszelni, de ott mar elpirulok, neten mindenhol bejelolomxd

Tudom gaz, emiatt is vagyok single, de ilyen a termeszetemxd

2021. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!