Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy 12-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy 12-15 éves csaj előbb veszíti el az szűzességét mint hogy legyen szakmája/diplomája?

Figyelt kérdés

Komolyan,érdekel hogy pár lánynak (Per secudum),előbb veszíti el az szűzességét,mint hogy letegyen egy diplomát vagy szakmát/érettségit?

Emellett miért van az,hogy pár csúnyaságnak előbb van szexuális "dolga" mint nekem?(Persze,mondhatnátok hogy irigység,de na,érdekel)

Miért van ez?

17 éves vagyok,és még sose csókolóztam,nem is volt barátnőm,és max strandon láttam bugyiban meg melltartóban lányokat.

Nem vagyok olyan elvárjam hogy ilyen lány meg olyan lány legyen,de miért van ez?

De miért van az,hogy egy 12-15 éves csaj előbb dobja le az bugyit mint hogy megvárná az igazit?



#Szex, szüzesség,csaj,lány,bugyi,szerelem,barát,pasi,kor #Csók,barátnő
2021. szept. 7. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%

Jaj egy lemaradt

6. Általában két kategóriába sorolhatóak a lányok: aki megtalálta a párját és vele kerül intim kapcsolatba, és aki fűvel-fával összefekszik.

Na most ha nincs kapcsolatod az első azonnal kilőve, a második pedig azért, mert ezek a lányok általában a helyes pasiknak teszik szét, ha te elmondásod szerint csúnya vagy az esélyeid azonnal csökkennek. És egyébként is, a fiúk nem olyan válogatósak mint a lányok->megelégszenek egy csúnyább teremtménnyel is amíg nő nemű

2021. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lány azért veszti el a szüzességét előbb mint szakmát vagy diplomát szerezne, mert 12 évesen elég nehéz bejutni egyetemre járni és szakdolgozatot írni

De amúgy meg srácok is elég sokan olyan korban elvesztik, de vannak olyanok akik nem és/vagy várnak vele. Ha zavar hogy még szűz vagy akkor próbálj szerezni egy lányt. Jobban működik mint ha azon rágódnál xy miért tud lefeküdni másokkal

2021. szept. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Érdemes lenne inkább magadra figyelned, a magad sorsát irányítani, mert az fontosabb. Tehát a te diplomád, a te szexualitásod a fő kérdés. Ha túltervezed, hogy ez hogy lesz, nem biztos, hogy úgy alakul majd, hanem teljesen máshogy.
2021. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Nevetséges vagy . Nem a középkorban élünk ,hogy házasságig vagy bármeddig ne lehessen szex.Az meg ,hogy 17 évesen még nem volt semmi jóban részed szerintem nem gáz,de ne hidd azt ,hogy ez a normális.
2021. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem a lányok kezdeményeznek. Ha te is próbálkoznál, előbb-utóbb összejönne. Ha egy lány már 12-15 évesen szép, akkor fognak nála kezdeményezni srácok. Ha te nem kezdeményezel, akkor nem fog történni semmi.


Ezért van, hogy nekik korábban összejön. Csak szépnek kell lenniük és mennek a pasik. Csak te nem mész valamiért.

2021. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az a te problémád, hogy neked nem jutott nő és ezért most ócsárolni kell a lányokat.

15-16 éves lánynak miért ne lehetne szexelni? És ha egy lány nem szűz akkor mi van? Nem a középkorban meg a viktoriánus korszakban élünk, hogy ez olyan nagy cuccnak számítson. El kéne fogadni, hogy ez egy normális dolog, hogy a fiatal lányok is szexelnek.

„12-15 éves csaj előbb dobja le az bugyit, mint hogy megvárná az igazit”

Ezt az igazit meg hagyjuk, mert nincs igazi.

Egyébként meg én is 15 évesen szexeltem először és nahát, semmi bajom nem lett, de lett belőle egy majdnem 3 éves kapcsolatom. Ja de ezek szerint ezt nem jól csináltam, mert meg kellet volna várnom, míg úgy kb. 26 évesen lediplomázzak.

2021. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%

Én értem mire próbál a kérdező kilyukadni. Szerintem sincs rendben, hogy 12-15 éves kislányok szexuális életet élnek, és ez tényleg nem vicc, én is ismerek egy lányt aki 12 évesen teherbe esett, 13 éves korában pedig megszült, arról nem is beszélve, hogy a barátja 20-21 volt, ami nem normális, és nagy botrány is volt belőle. Sokan azért pályáznak az ilyen fiatal lányokra, mert sokkal egyerűbb megetetni őket, hiszen nagyon naívak még és semmi tapasztaluk nincs fiúk terén, így nem számítanak a nagy csalódásra, amíg meg nem történik.


Másik dolog pedig az lenne, hogy sajnos ez a generáció teljesen másképp tekint a szexre. Szinte mindennap látok kérdéseket a szüzesség témában, sokan cikinek-gáznak érzik azt, hogy 17-18 évesen még mindig szüzek, és ez eléggé szomorú, ugyanis semmiről sem maradnak le, sőt még 20 felett is bőven ráérnek.


És akárki akármit mond, tényleg nem mindegy, kivel és mikor veszted el, ugyanis az első szex hatással lehet a jövőbeli kapcsolataidra és szexuális életedre is, és csak mert az utolsó válaszolónak semmi baja nem lett belőle, nem azt jelenti, hogy másnak nem lehet. Mindenkinek mások az értékei, vannak akik pl. házasságig várnak, mert azt érzik helyesnek, és ez teljes mértékben rendben van.


Azok az emberek akik ezen a kérdések kiakadtak valószínűleg szintén 12-15 évesen vesztették el, és most bánják mint a kutya, mert az a személy akivel megtették már rég nincs az életükben. Ennyit erről. :D

2021. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
84%

én is 15 évesen vesztettem el és egyáltalán nem bántam. Egyébként meg egy 12 és 15 éves gyerek között nagy különbség van, mivel ilyen idősen egy két év sokat számít az érettségben. És ha tényleg az ezzel a legnagyobb probléma, hogy a kislányok terhesek lesznek, az miért megint a lány nyakába?

Egyébként meg egy felnőtt nő is lehet igen naiv és vele is megtörténhet hogy valaki felcsinálja és ott hagyja, számtalan ilyen esett van ugye.

Én pl. azért nem lettem 15 évesen terhes, mert volt annyi agyam hogy szedjek fogamzásgátlót és a páromnak is volt annyi agya hogy védekezzen. Ez a megoldás, nem az hogy most megtiltjuk hogy a fiatal lányok nem szexelhetnek.

2021. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%
Most hirtelen mindenki helyesnek találja azt, hogy pisisek szexelnek, máskor meg elhordjátok őket mindennek.
2021. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
A diplomát kb 23-26 évesen szeri meg az ember. Én akkor már férjet és gyereket tervezek, nem elveszíteni a szüzességemet. Attól hogy neked nem jött össze fiatalon egy kapcsokat ne fájjon már hogy másnak igen. 16 évesen is lehet valaki szerelmes, lehet valakinek komolya kapcsolat. És képzeld, kapcsolat mellett is lehet tanulni. Azzal hogy ilyen irigy vagy, csak magadat rombolod.
2021. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!