Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy 12-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy 12-15 éves csaj előbb veszíti el az szűzességét mint hogy legyen szakmája/diplomája?

Figyelt kérdés

Komolyan,érdekel hogy pár lánynak (Per secudum),előbb veszíti el az szűzességét,mint hogy letegyen egy diplomát vagy szakmát/érettségit?

Emellett miért van az,hogy pár csúnyaságnak előbb van szexuális "dolga" mint nekem?(Persze,mondhatnátok hogy irigység,de na,érdekel)

Miért van ez?

17 éves vagyok,és még sose csókolóztam,nem is volt barátnőm,és max strandon láttam bugyiban meg melltartóban lányokat.

Nem vagyok olyan elvárjam hogy ilyen lány meg olyan lány legyen,de miért van ez?

De miért van az,hogy egy 12-15 éves csaj előbb dobja le az bugyit mint hogy megvárná az igazit?



#Szex, szüzesség,csaj,lány,bugyi,szerelem,barát,pasi,kor #Csók,barátnő
2021. szept. 7. 20:26
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
68%

17#

Mégis miért kéne hogy akivel elvesztetted az később qz életed része maradjon? Ez elég ritka dolog. Főleg hogy nem érdemes az életed tervezni az első emberrel akivel lefekszel. Amkor még nincs semmi tapasztalatod emberi kapcsolatokkal akkor hogy dönthetnéd el hogy valaki hozzád való hosszú távon? Hányan beszopták hogy az első párjukkal házasodtak ez nagyon ritkán jön ki jól. Ne legyetek már ennyire éretlenek. Hogy lehet ennyire túlmisztifikálni a szexet? Ugyanolyan természetes dolog mint az evés. Ha két ember szimpatikus egymásnak szexeljenek kedvükre mégis kinek árt ez? A tizenévesek is gondolkodó emberek nem lehet nekik mindent tiltani. Mivel egy fiatal tapasztalatlan így könnyen hibázik sajnos ez van tanulunk belőle.

2021. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenki vágyik futó kalandokra, sokan tartós-hosszútávú kapcsolatot szeretnének, amiből akár még házassag is lehet, itt nem arról van szó mennyire “szimpatikus” az illető. Mindenki máshogy tekint a szüzesség témára, van akinek ez sokat jelent, és nem szeretné egy olyan embernek elveszíteni akivel kilátástalan a helyzete, de persze, ha Te úgy érzed 15 évesen készen állsz az is rendben, én csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy az első szex nagy hatással lehet az ember jövőbeli kapcsolataira, nyugodtan utána is lehet olvasni ahelyett, hogy lepontoztok. Szerintem egy 15 éves kislánynak még inkább a tanulással kéne foglalkoznia, nem pedig a dugással, de csináljatok amit akartok.
2021. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
#22 Csak úgy mondom hogy a szex és a tanulás még mindig nem zárja ki egymást. Nagyon cringe amikor valaki ezzel jön. Attól hogy az embernek van párkapcsolata és szexuális élete még ugyanúgy teljesíthet jól az iskolában, lehetnek céljai, nem ezen fog múlni hogy milyen egyetemre megy majd.
2021. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

9-es

Már bocs,nem vagyok félténykeny,max ha el akarom veszíteni,akkor tudod,vannak bizonyos nők akik bizonyos pénzért félóráig hagyják magukat

10

Jól igazad van

2021. szept. 10. 22:15
 25/27 A kérdező kommentje:

16

Pont hogy nem,csak az a baj hogy nagyon megválogatom kivel jövök össze.

Nem az mondom hogy "legyen diplomád azután vvesztísd el) hanem azt hogy nem lehetne húszon évesen?

11

Nem úgy értve hgogy ennyi évesen,csak miért nem várják meg hogy érettek legyenek?

Rosszul fogazmaztam na

2021. szept. 10. 22:20
 26/27 A kérdező kommentje:

19

Ja,máskor már az van hogy "persze,az én koromba az se tudtok mi az hogy szex"

2021. szept. 10. 22:21
 27/27 anonim válasza:
81%
Kedves kérdező. Az a helyzet hogy nem minden ember ugyanúgy érik fejben. Hogyan akarod te megmondani ki mikor érik rá meg. Itt tisztán látszik hogy az a probléma hogy kicsit túlmisztifikálva tekintesz a szexre ami érthető ennyire tapasztalatlanul. Én csak azt nem értem hogy nulla tapasztalattal a szexualitással kapcsolatban. Tehát fogalmad sincs milyen az testileg érzelmileg akkor hogyan formálsz ilyen véleményt a témával kapcsolatban. Megérteném ha lett volna komolyatt érzelmi kapcsolatod meg alkalmik és tudnád hogy kivel milyen a szexualitás külömböző állapotokban. De így hogyan látsz bele ki milyen érett hozzá? Hogyan látsz bele egyáltalán milyen jellegű érettség kéne hozzá? Nem rosszból mondom csak nem tudom így hogy lehet helytálló véleményt formálni. Vannak szélsőséges példák hogy korai terhesség stb de ez szűk réteg. Nagyon sokan a gimnáziumba több évig együtt vannak akár és van normális nemi életük valószínű emiatt még kiegyensúlyozottabbak is. Mégis mire kéne várni?
2021. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!