Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Öcsém, aki 12 éves, osztálytársáea maszturbál, és azt mondja, hogy meg akarja szerezni magának. Ez mit jelent? Normális ennyi idősen? Szerelmes lenne? Akkor nem ezt mondaná

2021. szept. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Van aki korán érő típus, szerintem ezen ne aggódj, legalábbis nem a te dolgod.
2021. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem ismerjük pontosan xd
2021. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Azért mégiscsak öcsémről van szó

2021. szept. 7. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
normális, ilyen idősen én is maszturbáltam osztálytársakra
2021. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

De te is "meg akartad őket szerezni"?

2021. szept. 7. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát szívesen lettem volna velük úgy persze, de nem volt bennem bátorság h belekezdjek meg úgy voltam még korai. De ez emberenként más és más. Hagyd rá az ő dolga
2021. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbben is ilyen korban kezdik. Ez természetes, hogy kanos és lányt akar magának.
2021. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ő sem tudja mit jelent.

Az általános iskolás gyerekek gyakran használnak olyan kifejezéseket, amelyeknek a jelentésével nincsenek tisztában. De hallják valahol és azt tudják, hogy ez olyan felnőttes.

2021. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!