Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyunk még eggyütt, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk még eggyütt, de most lesz a szülinapja?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer találkoztunk, kézfogás és csók is volt már viszont, még nem beszéltünk arról, hogy mi most így eggyütt lennénk. A "probléma" az, hogy pár nap mulva lesz 18 éves a leányzó és nem tudom, mi tévő legyek (Facebook profiljáról tudom). Bunkó lennék, ha következő talin ami kb pont a szülinapjára esik, nem hoznám fel a témát? Vagy lepjem meg valamivel?


18 F



2021. szept. 9. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
együtt*
2021. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál virágot szerintem nyugodtan vihetsz neki.
2021. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én biztosan meglepném, ebből is látná, hogy figyelmes vagy.
2021. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is valami kis aprósággal ha kedveskednél neki, azt értékelné. Viszont ne legyen nagy dolog, mert még nagyon kezdeti a kapcsolatotok.
2021. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy boldog szülinapot is elég, amit személyesen is meglehet ismételni pl. egy csókkal. Valami nagyon apróság beleférhet, pl. egy közös poén vagy korábbi beszélgetésekre egy utalás, de tényleg kicsi legyen.


Alig ismeritek egymást, kétszer találkoztatok csak. Más sok lenne

2021. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp köszöntsed őt egy kis apró ajándékkal kísérve.
2021. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!