Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony lányok, összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányok, összejönnétek olyan fiúval akinek a nagyobb darab csajok az esetei?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha te 45 kg vagy, és ő elfogad téged úgyis, meg nem a testedért szeret elsősorban, és úgyis tökéletes vagy neki, de az esetei a 100 kg feletti lányok, nem a kórosan elhízottak meg túlsúlyosak, hanem a 100-130 kg közötti tipikus kövér lányokra gerjed. Ezt tudva, hogy ti sosem lesztek testileg az esetei, de ő ígyis szeretne titeket és nem érdekelné, összejönnétek vele és túltudnátok ezen lendülni?

16/L (ő 19, bár ez most lényegtelen).



2021. szept. 10. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen. De miért jönne össze velem ha nem vagyok az esete?
2021. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1, amiért én is összejönnék olyan fiúval aki nem az esetem külsőleg. Nekem a szőke, kék szemű srácok az eseteim, de nem fogok visszautasítani egy barnát se, ha amúgy normális, na pont ezért jönne ő is össze olyan lánnyal aki nem az esete. Nem mindenki az esetével jön össze külsőleg, mert az másodlagos. xd
2021. szept. 10. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Azért a szemszín modositható is ha kell.

A testalkaton változtatni nehezebb. Én a hasamra hízok azaz dagi leszek nem nagydarab.


Másrészt miért akar velem ismerkedni?

Mi oka van arra hogy egy olyant válasszon aki alapvatően nem tetszik neki?


A külső ugyan nem minden de azaz első amit meglátsz,szemügyre veszel.

A külső megfog a belső megtart.

2021. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
bár 100-130kiló az bőven túlsolyos,a mai többnyire 160cm körüli 16-20éves lányok esetében.
2021. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak kiszámoltam 18 évesen.120kg 165cm magassághoz 44,1 a bmi.


Az ideális 24 lenne.


100kg-al is 36...

2021. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez kamu duma, senki se gerjed egészségtelen hájtömegre. Nem PUA véletlen a hapsid?
2021. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6, pedig itt is egy csomó kérdést lehet olvasni, hogy a fiúk olyan lányokat keresnek akiken van mit fogni, meg arra gerjednek. Sok ilyen kérdést olvastam, hogy kifejezetten kövér lányokkal akarnak ismerkedni. Engem is meglep, hogy egyre több ilyen van, de mindenki más. De ennyiből én is mondhatnám, hogy a vékony fiúkat szeretem, de ha van rajta egy kis felesleg akkor nem fogom azért visszautasítani, csak mert testileg nem álompasi.

Na meg ha minden fiú a külsőségekre menne, hogy kinek mi az esete és csak olyannal jönne össze, akkor a kismellű, lapos fenekű lányok senkinek nem kellenének, mert ők senkinek nem az eseteik. Szóval hülyeség, hogy mindenki a külső miatt jön össze a másikkal.

Van az a mondás is, hogy a belső megszépíti a külsőt. És ezt tapasztalatból mondom, hogy így van. :) Nekem is volt már külsőleg nem túl szép pasim, de az volt a legkevesebb ami érdekelt, mert belsőleg egy angyal volt, és sok közös volt bennünk, ezáltal elfogadtam a külsejét olyannak amilyen. :)

2021. szept. 10. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
A van mit fogni a cicire, fenékre értendő. Ez lenne a normális, egészséges.
2021. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8, szerintem azt is elkéne fogadni ha valakinek más tetszik. Attól még mert más tetszik neki mint a többségnek, nem kéne betegnek meg furának beállítani. Szerintem inkább jó, hogy vannak olyan fiúk, akiknek nemcsak a lapos, kockahasú lányok kellenek, hanem akinek nem éppen lapos a hasa az is (most magamra célzok, nem vagyok kövér, 45-46 vagyok, de ha nem húzom be a hasam akkor nem olyan síklapos, és jó, hogy valaki úgyis elfogadja a lányokat, nem úgy mint egyesek, hogy azért elhagyják a barátnőjüket mert az hízott egy keveset.)

Kinek a pap, kinek a papné. Ebben nincs semmi beteges véleményem szerint, ha valakinek a teltebbek jönnek be. Legalább ők is kellenek valakinek, szép is lenne ha őket semmibe vennék, és senkinek nem kellenének csak a súlyuk miatt.

Az a beteg aki 200+ kilos nőkre megy (olyan is van), annál valami gond van akinek azok jönnek be, de csak azért mert valaki összejön egy 105 kilós lánnyal, sőt kifejezetten bejön neki 105 kilósan az még oké teljesen.

2021. szept. 10. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

azért a 100+kg az igencsak túlvan a vanmit fogni kategorián. Az nem az egészségtelenül elhizott kategori,hanem a nem csontsovány csajok. Akik nem 45kilósak hanem mondjuk 60.


A kismellű csajok pedig igenis kellendőek. A lapos fenék pedig jár hozzá,de elfogadható. Elfogadhatóbb mint az ha valaki egészségtelenül dagadt.

2021. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!