Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Tanácsot kérnék egy mély témáról

Most elkezdtem gondolkodni a pszichológuson, hogy lehet el kéne mennem. Sokan járnak amúgy és igénybe veszik ezt a lehetőséget különböző okokból, családi problémák, önbizalomhiány, lelki nehézség, kapcsolati problémák stb. Nekem is van egy olyasmi problémám amit kilátástalannak érzek és nem tudom kezelni magamban. Egy fiú nagyon mély nyomot hagyott bennem. Nagyon szerettem volna ha minden kialakul és szépen megy de nem jött össze sosem semmi. Nem voltam vele együtt csak mindig közel jártunk hozzá. Nem érdekeltem őt ahogy ő engem, vagyis a történtekből így jön le, pedig igazából biztos hogy ő is érez valamit.. Csak mégsem jöttek össze a dolgok. Ez az egész vagy egy évig húzódott köztünk de én már vagy 3 éve szenvedek miatta legbelül. Elkezdtem érezni, szerelmes lettem, megéreztem azt a bizonyos érzést hogy ő nekem az igazi, senkivel nem érzem azt amit vele, senki nem tud bennem olyat elérni mint ő, nagyon bennem maradt minden vele kapcsolatban. És nem tudok ettől szabadulni, még mindig nem tudom magamban ezt az egészet feldolgozni hiába telik el az idő. Már olyan szinten nem érdekel mint akkoriba mert kiölte belőlem, de ha rá gondolok akkor is rossz és ugyanúgy érzem hogy ő az igazi nekem és senki nem lesz olyan, annyira különleges minden vele kapcsolatban. El sem tudom mondani. És ez nem is egy átlagos helyzet mint mondjuk egy rendes szakítás, mert ott továbblépnek, sokszor már nagyon hamar. De itt nem, én nem így vagyok ezzel. Ez nagyon mély, összetéveszthetlen felismerés, erős érzés, nem is tudom megmagyarázni. Nem ő volt az első szerelmem meg semmi ilyen, és pedig együtt sem voltunk csak mégis érzem azt amit, csak ő fogott meg így. Nagyon kialkult bennem valami. És hiába próbálkozok mással, senki nem olyan számomra, de még hasonló sem. Az csak látszat hogy túlteszem magam rajta, de igazából ugyanúgy bennem van minden. Tényleg kilátástalan ez nekem nem tudom mi lesz tovább mi lesz ezzel az érzéssel belül, fog-e valami halványulni, elér-e még valaki nálam ilyesmit, tudok-e majd szeretni valakit. Simán hülyének lehetne nézni hogy legalább már egy év eltelt azóta hogy beszéltünk vagy bármi, és még mindig ez van bennem.

De nem írok többet, a lényeg hogy erre mi lenne a megoldás? Szükség lenne egy pszichológusra, mit segítene ebben? Lehet jót tenne ha meghallgatna mindent ezzel kapcsolatosan, segítene a problémában, véleményt mondana és tanácsokat, igazából bármi csak szeretném ha könnyebb lenne.

Amúgy én már annak is örülnék ha valakivel úgy rendesen hosszan beszélgethetnék erről, szóval ha valaki szeretne ne tartsa magába.

Köszönöm ha elolvastad és írsz

Fiatal kb velem egykorúakkal beszélnék

19/L



2021. szept. 12. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 30 lánnyal voltam együtt összesen, de volt egy aki szűz volt, le sem feküdtem vele, csak pettingek voltak még ki sem elégítet soha, 3 hónapig voltunk együtt és én azt hittem hogy ő az igazi akkor is ha nem történt semmi. Annyira megfogott a személyisége hogy csak küzdöttem-küzdöttem de nevetséges okok miatt szakítottam vele.


Úgy össze omlottam mint p..ca 3 évig komoly lelki fájdalmam volt, fizikálisan fájt a lelkem.


Aztán el kellett mennem pszichológushoz, felirták gyógyszert amit a mai napig szedek... És teljesen elmúlt ez a szar érzés, ezzel azt akarom mondani, hogy lehet csak depressziós vagy, és nem is a srác hiányzik csak volt egy rossz tapasztalat.

2021. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%
Lehet hogy jó ötlet lenne a pszichológus, de ha van kedved, én szívesen beszélek veled erről, ugyanis nagyon hasonló esetben vagyok én is, ugyanezt érzem egy fiú iránt, akivel sosem voltunk együtt. Ha szívesen kibeszélnéd velem közösen, akkor talán sikerül egymásnak segítenünk.
2021. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Érdemes, vele majd részletesen végigmentek mik történtek, hogyan alakult a kapcsolat, milyen pontokon rántott magához vagy pl. milyen okok miatt nem hagytad a fenébe az egészet mondjuk a 2. szórakozása után.


Jobban kitudjátok bogozni a hátteret, átbeszélitek a történéseket, döntéseket, stb..


Csak ne tekints úgy az egészre mintha tévét vennél, lehetséges hogy évek kellenek míg összerakod magad. Valójában nem a srácról van itt szó, hanem magadról, magadat fogod megismerni jobban és tanulni az érzéseidről, azok kezeléséről, hibáidról.


2-es pedig csak egy szűz kisfiú, aki így akar csajozni

2021. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én pont így vagyok egy 19éves lány miatt mint te ezzel a sráccal

annyi h mi együtt voltunk egy ideig, de csúnya vége lett aminek a végén tönkrementem teljesen azóta is csak szenvedek és nem tudok tovább lépni annak ellenére h bántott meg megcsalt kb

ennyire tökéletes lánnyal sose volt dolgok és nem tudom kiverni a fejemből, és kétlem h valaki is lesz akárcsak egy kicsit is olyan jó mint ő nem hogy jobb hasonló se és belepusztulok a tudatba h mással van :(

2021. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!