Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lenne az az egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lenne az az egy mondat amit, ha egy lány(képzeljétek olyannak amilyennek szeretnétek) mondana nektek, nem tudnátok kiverni a fejetekből?(pozitív értelemben)

Figyelt kérdés

Valami olyanra lennék kíváncsi, ami nagy hatással lenne rátok, megmozgatna valamit bennetek!



A kérdés csak puszta kíváncsiságból íródott;)



2021. szept. 12. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szeretlek.
2021. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

az a tipikus pár mondat amit a férfiak hallani akarnak a nők meg hamar megtanulják és ellenük felhasználják azért h megkapják amit akarnak

még pedig:

-szeretlek

-akarlak/kívánlak

-sose hagylak el

-egy család leszünk

-boldogok leszünk együtt

-azt csinálhatsz velem amit akarsz

-nagyon jó voltál, és csodálatos a szerszámod

és hasonlók

de ha megismered a másikat tudod h mit mondj neki és hogyan h ráharapjon még jobban

2021. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerelmes vagyok a farkadba.
2021. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Eltartalak, leszophatlak? :dd


Csak az utóbbira volt eddig példa.

2021. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"közösültem apámmal"

Ezt míg élek nem felejteném el.


De ha egy lány nekem szerelmet vallana egyből az övé lennék, ha ilyesmire gondoltál.

2021. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
,,Nem él olyan férfi a földön, akivel legalább fele annyira jó a szex, mint veled."
2021. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most erre a kérdésre válaszolva fel fogok szaggatni pár sebet, de ott egye meg a rosseb.


Kezdésként adnék egy plusz szavazatot az első hozzászólásnak. Ez az a szint, amit nem nagyon lehet überelni.



Volt pár olyan megnyilvánulás nem olyan régen, amik nagyon nagy hatással voltak rám.

Például: "Nem tudom, hogy szerethetjük-e egymást (szabad-e szeretnünk egymást, erre vonatkozott), de most jól érzem magam veled, és ez maradjon így."


Vagy mondjuk az olyan kis dolgok, mint "nem tudom, mit csinálsz velem, de nagyon pozitívan tölt el"; "érezlek annyira közel, hogy akár most rögtön odabújnék".



A baj az, hogy ezeket én is így éreztem, engem is feltöltöttek ezek, de már nincs.

2021. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem, az"elegem van belőled" mondat lenne, mert az eddigi kapcsolataimban alìg tudtam levakarni magamròl a nőket.Nem tehetek ròla, de ìmádnak ès sokszor már túlságosan is
2021. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os Én vissza kérdeznék, hogy ezt honnan tudja?:D
2021. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!