Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy áll barátnő ügyileg ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy áll barátnő ügyileg ez a korosztály?

Figyelt kérdés

14-19 évesek

Én úgy vettem észre, hogy a többségnek nem nagyon jön össze, de persze vannak bőven akiknek sikerül. Én ismeretségi kör alapján olyan 65-35%-ra tenném.

Itt most őszintén írjátok meg, hogy volt-e már, most nem a a haverok előtt vagyunk, ahol mindenki bekamuzza mert cikinek érzi. Valamint, kíváncsi vagyok, hogy a ti baráti köreitekben hogy van ez. Kort nem árt írni, én 17 vagyok.



2021. szept. 14. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Még sosem volt senkim, esélyem sem lett volna rá.
Próbálkozásaim voltak, de sose sikerült komoly kapcsolat.
Volt már/jelenleg is van.
44 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem is kéne nagyon összejönnie a dolognak 14-15 évesen. Semmi baj nincs, ha nincs barátnőtök fiúk, még előttetek áll az élet, 14-19 év...ugyan, még csak most kezdődik a dolog...és nem is kéne erőltetni,hogy összejöjjön ez a kapcsolatosdi (ahogy a kérdező fogalmaz)


Majd ha agyban odáig megértek, úgyis kialakul az egész. Addig meg...legyetek gyerekek :)

2021. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Navajonkivagyok ***** válasza:
63%
Nekem 19 éves koromig 4 barátnőm volt 2db 1hónapos (osztálytársak) mindkettő ugyanabból az osztályból. 9-10.-ik. Volt egy ázsiai móri csaj vele 9hónap volt. Utána volt egy volst sulim beli csaj az 2hónapig tartott, aztán jött egy 4,5éves kapcsolat. A többi már 19felett volt persze a hosszabb kapcsolatom miatt. 24F
2021. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Valakiknek tök mindegy hogy kivel jön össze, és van akiknek nem. Az első általában gyakoribb a környezetemben.
2021. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19 leszek novemberben, első kategóriába tartozok. Mondjuk én nem tagadom le, ha valaki megkérdezi, akkor megmondom hogy nincs és nem is volt. Meg úgy őszintén... nem is igazán vágyom rá. Sok, velem egykorú ismerősöm már 14-15 évesen "szenvedett", próbált ismerkedni, összejönni valakivel minél hamarabb, én meg itt vagyok lassan 20 évesen, és ha átgondolom, nem is igazán jutott eszembe soha, hogy "milyen jó lenne most valaki", nem voltak emiatt álmatlan éjszakáim, nem is próbálkoztam a lányoknál.
2021. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a barátom 17 éves volt, amikor összejöttünk (én vagyok az első barátnője), és most 20 éves.
2021. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!