Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a fiúnak (általában) hideg a keze?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, és a kezem télen-nyáron hideg, amióta a fejemet tudom ilyen. Viszont egyáltalán nem tartom férfiasnak és eltudom képzelni, hogy ez zavaró lehet egy lány szemszögéből. 18/f

2021. szept. 14. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Zavar
Nem zavar
Kifejtem lent
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor zavar, ha a ruhám alá nyúl vele. Azelőtt megkérném, hogy mosson kezet meleg vízzel. :)
2021. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavar.:)
2021. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Az zavar hogy vékony vagy
2021. szept. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Engem az sem zavarna hogy vékony vagy és az sem ha hideg a kezed, mivel én is pont így vagyok. +30 fokban is meg vagyok fagyva.
2021. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!