Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok!Ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Ti mit néztek meg egy fiún? És mi ami számít? Mi ami előny?

Figyelt kérdés

Mivel van egy csaj,aki össze haverkodtam,és szimpizek vele(ő is velem) úgy gondoltam elhívom kicsit beszélgetni (nem randizni,élôben sose találkoztam)

Mivel normálisnak akarok ki tűnni,csajoktól szeretnék tippeket kérni.(De fiúkról is megfogadom)

Mit néztek meg egy fiún?

Vagy mit ami számít?

Mivel nem szeretnék 1-ső alkalommal ágyba vinni,mit ajánlotok?

Egyébként nyáron tervezem talizni,akkor leszek 18.



#randi,randizás,csaj,barátnő,barát,nő,haver
2021. szept. 22. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Alap dolgoknak tűnnek, de:

Legyél tiszta, ápolt és szagtalan.

A ruhád és a cipőd legyen tiszta.

Borotválkozz meg előtte, hacsak nem viselsz direkt arcszőrzetet.

A körmöd legyen tiszta és rövid.

Pro tipp: amíg együtt vagytok, rá figyelj, ne a telefonodra.

2021. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Semmit, mert szerintem az emberi test csúnya.

Esetleg a száját, fogát, mert oda fogom bedugni a nyelvemet.

Ha már beleszerettem, akkor fogdosni akarom, és hogy ő is fogdosson engem.:)

2021. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

(Ha csak beszélgetni hívod, abból talán nem esik le neki, hogy többet szeretnél tőle.)

Szerintem is az ápoltság a legfontosabb. Az sem árt, ha kihúzod magad, hiszen úgy magabiztosabbnak tűnsz. Szerintem ebben az esetben a lány az arcodat fogja elsőként megnézni, hiszen (ha nem strandra mentek) a ruha miatt mást nem nagyon fog látni. Sok sikert!:)

2021. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3

Nyilván nem szeretnék szexet,mert most nem szeretném azt hogy később megkapják hogy "csak szexért találkoztam vele" meg mekkora gyökér vagyok stb

Amúgy most sima barátságnál tartunk,csak 1 hónapja írunk egymásnak

2021. szept. 23. 00:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De miért csak nyáron szeretnél találkozni? Addig majdnem 1 év eltelik.

Azért mert még nem vagy 18, attól még találkozhatsz vele. Szerinted 16-17 évesek nem szoktak randizni?

Még meg is unhatja a várakozást, gondolom ő sem csak írogatni akar 1 évig.

Amúgy meg legyél ápolt, tiszta, rendezett az öltözéked, cipőd ne legyen koszos (erre háklis vagyok), hajad ne legyen zsíros, magabiztos legyél (egy fiú ne legyen nyámnyila), tudd mit akarsz.

2021. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legfontisabb hogy legyél ápolt. Igényes, tiszta legyen a hajad, ruháid, legyél jó illatú, nyugottan használhatsz kölnit is. Ezentúl az is sokat dob, ha fel tudsz előnyösen öltözni. Nem kell a legújabb divat szerint, hanem találj olyat, ami neked jól áll és jól érzed benne magad ésvez lehetőleg ne egy 5 éves melegítő gatya legyen. Amúgy pedig legyél udvarias, ne legyél flegma bunkó mert az igazából csak a filmekben jön be a lányoknak.
2021. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5

"De miért csak nyáron szeretnél találkozni?"

Mert mivel nem nagyvárosban él,meg én se,és mivel kolis vagyok,max hétvégén tudok elmenni hozzá.

max őszi szünetben érek rá

És munka napon 2-3 órát kellene várni az buszra.

"Azért mert még nem vagy 18, attól még találkozhatsz vele. Szerinted 16-17 évesek nem szoktak randizni?"

Nyilván nem így gondolkodok,mivel találkoznék vele.

2021. szept. 23. 11:32
 8/9 anonim válasza:
91%

"És munka napon 2-3 órát kellene várni az buszra."


Segédmotorkerékpárral lelehet küzdeni 60-70 km távolságot. Azt biztosan tudsz kölcsön kérni.

(Meg persze jó ruha kell hozzá, mert szept. okt. ápr. május hónapokban hideg tud lenni.)

2021. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4 Te miről beszélsz? Ki mondott ilyet, hogy csak szexet akarsz? (Én biztos nem...)

El kell döntened, hogy össze akarsz-e jönni a lánnyal, mert ha egyszer barátok lesztek, akkor valószínüleg azok is maradtok.

2021. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!