Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagnál szebb lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál szebb lányok milyen esetben vesznek számításba egy átlagos srácot?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Normális kapcsolatom még nem nagyon volt, viszont imádok lányokkal beszélgetni. Sokszor csináljuk azt barátokkal, hogy egy nagyobb területen szétszóródunk, és egy pár lányt leszólítunk. Semmi durvát nem csinálunk, csak beszélgetünk, hülyéskedünk, meg néha eljutunk pár csókig is.:) Eddig én inkább az átlagosabb lányokat kerestem, viszont mostanra már érzem magam annyira biztosnak, hogy sokkal szebb lányokkal is összeszűrjem a levet.

Szerintetek kell valami plusz ahhoz, hogy egy átlagon felüli lányt megnyerjek magamnak? Vagy elég a magabiztosság?

(Örülnék, ha olyan lány is válaszolna, aki átlagon felülinek érzi magát.:D)



2021. szept. 23. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Az "átlagon felüli" mindenkinél mást jelent, úgyhogy így nehéz lesz válaszolni:)
2021. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Én sok átlagon felüli lánnyal jöttem össze, bár jól írja az egyes, ez mindenkinél mást jelent. Én is átlagon felüli pasi vagyok. A Magabiztosság jó dolog, viszont az ilyen lányok bármikor lecserélhetnek, hidd el, van választási lehetőségük, sokkal több, mint az átlagos lányoknak. Legyél figyelmes, figyelj minden részretre, ne úgy irj rájuk, hogy mizu, élőben meg ne hozz átlagos vagy béna csajozós dumákat!

Figyelj a csajra, mait mondd próbáld megjegyezni, próbálj érdekesnek tűnn i a szemében és lássa, hogy érdekled, de ne ess át a ló másik oldalára! Szóval ne érezze a csaj, hogy hű de oda avgy érte, meg ilyen jó csajjal még sose beszéltél, mert ha ezt megérzi átvesz i az irányítást és megette a fene!


Ja és ha olyan magabiztos vagy, készülj fel egy két bunkó elutasításra is! Lehet némelyik főlega baratnőik társosagaban úgy kioszt, hogy épp oda mertél menni és meg merted szólítani, hogy 3 napig a nevetség tárgya leszel :D Egy átlagon felüli csaj meselte. Add önmagad, és különösen figyelj a jó megjelenesre , hozd ki magadbol a maximumot! Hajra, sok sikert!


Ők is emberek és lehet, pont bejössz nekik!

2021. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
2 vagyok én ezt tapasztaltam :P
2021. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első dolog, hogy ránézésre szimpatikus légy a szemében.

Kevés lány az, aki ha teheti, hogy beszédbe elegyedjen veled, de mégis visszautasít. Ennek oka is lehet: épp a fiúját várja, siet...

Ha már beszélgetni kezdetek, netán már együtt szórakoztok, akkor a jellemed dönti el, hogy összejön-e veled.

2021. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!