Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem vagy hagyjam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ideje gondolkodom, hogy kiírjam-e vagy sem... De most hosszú idő után úgy gondoltam, hogy meghallgatnák másokat is, esetleg kibeszélni ezt magamból, mert nem tudom senkivel se megbeszélni..

Szóval, lett a koliban egy új fiú, aki nagyon szimpi, egyszer meg is öleltük egymást, meg ha köszönünk, akkor mindig mosolygunk vagyis láttam, ahogy mosolygott, amikor köszöntem neki. Az a baj, hogy nem tudom a nevét, csak a keresztnevét, de abban sem vagyok biztos. Sosem tudok vele azóta pár szót váltani, mert alig futunk össze és ha össze is futunk, akkor csak köszönünk egymásnak, mert ő mindig rohan, biciklivel suliba vagy a buszhoz. Koliban szinte nem is látom, mert későn ér mindig vissza az óráról, de akkor is csak futólag véletlen elmegyunk egymás mellett, mert fáradtak vagyunk és még dolgunk is van...

Most majd a napokban lesz egy kolis rendezvény, nem tudom, hogy ott lesz-e, meg éri beszélgetnem vele, vagy hagyjam az egészet, mivel nem éri meg?

Ha az számít, akkor ő 18 éves és 4 évvel vagyok idősebb, tudom, hogy gáz, én sem így terveztem, hogy megtetszik egy korban fiatalabb, de hát így alakult...



2021. szept. 23. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ti hogy látjátok?
2021. szept. 23. 23:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor mindenképp próbálj kommunikálni vele. Ragadj meg minden lehetőséget! Minél gyorsabban, nehogy más elvigye előled!:)
2021. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Mindig van esély bármire.
2021. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felejtős... :(
2021. szept. 28. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Hogy hogy?
2021. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Vasárnap volt a kolis rendezvény, és oda ült hozzánk az asztalhoz 1-2 szót váltani, látszólag jobban érdekelte egy jó ismerősöm, akinek van barátja, meg a haverjai, akikkel később együtt próbálták egy szőke lány fűzögetni...legalább is nagyon így tűnt. Össz-vissz akkor nézett rám, amikor egy asztalnál ültünk... Látszólag nem érdeklem.
2021. szept. 28. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!