Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex gondolkodásmód?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex gondolkodásmód?

Figyelt kérdés

Exemmel szakítottunk, és elhordott mindennek, én ragaszkodtam hozzá. Mostanában egyre kevesebbet gondolok rá, és alig pár szóval ha válaszolok neki, úgy ahogy ő tette.

1. Szerintetek idegesíti ez?


Kezd átfordulni a dolog, hogy engem nem érdekel, ő meg próbálkozik.


2. Lehet esély rá, hogy visszajön?


Eléggé mérgező kapcsolatunk volt néha, mert nagyon féltett, és összevesztünk valami apróságon, ezért szakított velem, majd pár nap múlva sírva hívott fel, hogy beszéljük meg, nem akart bántani stb. És ezt rengetegszer eljátszotta.



3. Nektek mi a véleményetek erről a gondolkodásmódról?


Köszönöm válaszotokat!



2021. szept. 25. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes és beteges.

Gondolj bele,ha újra összejönnél megint vele..újra és újra szakítani fog veled valami "apróságon" a féltékenységi rohamai miatt.

Ez nem normális.


Bíznia kellene benned e helyett az ő bizalomhiányát vetíti ki rád. :/

2021. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ősmagyar közmondás szerint csak a töltött káposzta jó újramelegítve.


Minden más vágyálom és időpocsékolás.

2021. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2: ez baromság, ha nem is sok, de 10ból 2-3x összejön, és boldog kapcsolatban élnek utána. De ez nem az az eset, a hölgy gyerekessége miatt..
2021. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!