Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél éve együtt vannak, de ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve együtt vannak, de ez csak most derült ki. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Van a baráti körömben egy lány, aki hirtelen rengeteg olyan dolog iránt kezdett érdeklődni, ami engem is érdekel. Sok szivecskés emojit használ chaten (sőt, egyre többet), mindig nevet, mosolyog, néha még zavarban is van, illetve teljes ámulattal figyeli, ha mutatok neki valamit. Arról tudtam, hogy régebben összejött egy sráccal (ekkor még nem izgatott különösebben), viszont ez szépen a feledés homályába merült, így nem is foglalkoztam vele. Amikor felfigyeltem rá, hogy az előbb említett "jelek" egyre egyértelműbbek lettek (illetve mikor kicsit másként kezdtem már rá tekinteni), megpróbáltam megtudakolni, hogy mi a helyzet vele és azzal a sráccal, a válasza pedig valami olyasmi volt, hogy már áprilisban szakítottak. Viszont nem úgy mondta, mint ahogy bármi mást közölni szokott, halkan és elsietve adta a tudtomra az infót, kicsit terelte is a témát. Mint kiderült, nem mondott igazat, a napokban hozták nyilvánosságra a kapcsolatukat facebookon, fél év elteltével, ami egy nem túl erős, de azért határozott hidegzuhanyként ért.

Miért tagadta le előttem a párkapcsolatát? Miért érdeklődik minden dolgom iránt, ha nem én kellek neki? Miért küld olyan jeleket, amikből arra lehet következtetni, hogy többet szeretne? Mégis mit akarhat tőlem?

(A lány 16 éves)

F



2021. szept. 25. 09:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még meg kell említenem, hogy egy nagyon kedves lány, azaz biztos nem csak szórakozik velem.
2021. szept. 25. 09:05
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Biztonsági tartaléknak tartja a srácot, amúgy meg rád hajt.
2021. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy tetszel neki, de a másik srác is.
2021. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
66%

" Mégis mit akarhat tőlem?"

Hááát, izé. Nem is tudom. Vajon mit akarhat egy 16 éves, tobzódó hormonokkal küzdő lány egy olyan korú fiútól, aki a legyet is megdugná röptében? Lehet, hogy a bélyeggyűjteményedre kíváncsi?

2021. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!