Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy busszal járok és a mellettem lévő lépcsőházban él, ennyi amit tudok róla (meg erősen sejtem, hogy kilencedikes).


Ez a lány a buszmegállóban mindig beszélget a barátnőjével a buszon meg zenét hallgat, szóval az ki van zárva, hogy a megállóban bármit is mondjak.


Néha találkozok vele amikor megyek a busz megállóba és olyankor mindig egyedül van, na arra gondoltam hogy majd ilyenkor csak rá mosolygok és köszönök neki de nem tudom, hogy ez jó ötlet e


Szóval a kérdésem, hogy mit kéne tennem?


Egyébként külön suliba járunk és én tizenegyedikes vagyok

16f



2021. szept. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Először köszönj rá. Utána kifejtheted, hogy láttad már korábban többször is a buszmegállóban, de nem akartál úgy zavarni, hogy a barátnőjével van. (Ebből látni fogja, hogy felfigyeltél rá, de udvarias voltál és nem zavartad meg a társaságát.) Ezek után a helyzet már adni fogja magát, innentől nehéz tippet adni.

Sok sikert, majd írd meg, hogy mi volt!:)

2021. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Jól mondja az 1es. Valamint légy kedves és határozott.
2021. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Szia. Látlak.
2021. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
24%
Kő kóla? Gyüssz topogni, gecó? Szúrnám a púzódat.
2021. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Én annyira nem értek egyet az 1. válaszolóval, nem tudom nekem nem jönne be egy ennyire nyálas duma, persze lehet hogy csak a személyiségem miatt. Személy szerint azt tanácsolom hogy csak annyit mondj neki, hogy szimpi neked és ha ő is benne van, szeretnéd egy kicsit megismerni.

Ennyiből is érteni fogja, nem kell ezt annyira túl ragozni. Azt meg hogy udvarias vagy-e, azt legfőképp a viselkedésedből és a cselekedeteidből fogja látni, nem pedig a szavaidból, mert ugye mondani bármit lehet.

Egyébként sok sikert hozzá, és remélem hogy megismerkedsz vele jobban.

2021. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!