Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú megtetszett nekem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú megtetszett nekem, de ő mintha nem akarna annyira közeledni felém. Szerintetek mi a helyzet? A többi lent.

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, a fiú meg 17. Egy szórakozóhelyen láttam először pár hete, ahol nagyon szimpi lett. Nagynehezen megtudtam ,hogy hogy hívják és bekövettem instán, vissza is követett. Egy hétig csend volt, aztán reagált egy storymra, elkezdtünk beszélgetni. Lassan 3 hete beszélgetünk ,de még élőben egy szót sem ejtettünk, pedig voltunk már azóta egyszer ugyan abban a buliban mindketten, de nem látott meg, én meg nem mertem odamenni hozzá :), a barátaival volt mindig mikor láttam, szóval ha még lett is volna bátorságom , akkor sem lett volna lehetőségem. Ma irkáltunk és kiderült, hogy holnap megint egy helyre megyünk, és most tud is róla hogy én is ott leszek, de mégsem mondott semmit hogy szeretne velem találkozni, vagy akármi :/ Kérdezzek rá én? De ha nem akar, az nagyon kínos szitu lenne..Még felhozom a témát addig egyszer kétszer ,hátha... Szerintetek nem érdeklem?

2021. szept. 30. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudja ő is, hogy egy helyre mentek, valószínűleg úgy is találkozni fogtok. Ha érdekled őt (márpedig úgy tűnik, hogy igen), akkor keresni fog a szemével is :)
2021. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Csak elég nagy szórakozóhely, megesik hogy nem futok össze valakivel egész végig. De legyen igazad 😊
2021. szept. 30. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezheted, hogy kivel jön. Illetve akár azt is kérheted tőle, hogy a buli után kísérjen haza. Sokkal több dologra lenne így lehetőségetek, mint bent a helyszínen.:)
2021. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő nem megy hozzád, nem keres fel, akkor vesd őt ki a fejedből.
2021. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!