Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalkos csajozás mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkos csajozás mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Az este ismerkedtem meg egy kedves lánnyal az Anotalkon, és megbeszéltünk egy randit. Elmondta, hol és mikor találkozzunk, illetve milyen öltözetben lesz. Én 16 vagyok, ő 14. Leírta, hogy néz ki, de képet nem küldött. A beszélgetés alatt mindig is tartotta a témát, úgy értem egyetlen adatot sem változtatott meg a beszéd közben. Sajnos egyetlen egy elérhetőséget sem adott meg. A kérdésem az, hogy elmenjek-e a randira? Mekkora eséllyel kamuzott a lány?

2021. okt. 3. 04:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, fiam!
2021. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menj el, ha nem bánod hogy felültetett.
2021. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Kép és elérhetőség hiányában én nem mennék el, szerintem te se tedd.
2021. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját példából kiindulva azt hiszem olyan 5 éve,16 tájékán még lehetett ott létező lányokkal kommunikálni,akik interakcióba is akartak veled lépni,bár többségben álomvilágban élő emberek leptek meg inkább,de voltak értelmes beszélgetések is. Mikor egy éve ránéztem,én pasikat láttam csak nőnek kiadva magukat,meg a másik kategória a trollok voltak. Elég vicces egyébként, most képzeld el, 40-es pasik keresnek ott fiatal lányokat,akik szintén negyvenes pasik,kiadva magukat fiatal lánynak:D. Úgyhogy én nem vennék rá mérget, hogy bármi is lesz ebből
2021. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pre-tinder, az anotalk egesz jo volt ismerkedni, de 3-4 eve trollok es unatkozó luzerek telítik. Kétlem hogy ez igazi lenne, max akkor mennék el, ha 5 percre van tőlem.
2021. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 90% az esélye a kamunak, nem hiába nem adott meg semmi elérhetőséget. Ha komolyan gondolta volna, akkor legalább egy instát vagy snapet hozzád dob, az messze nem olyan személyes mint az fb.


A jobbik eset az hogy trollkodott valami pali, a rosszabb hogy tinikre vadászó elmebeteggel volt dolgod.

2021. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire naív. Kamu az egész.

De te sem vagy százas. Honnan gondolod, hogy kedves, ha még 1 napja sem beszéltek?

Szüleid remélem tudják mit csinálsz. Elmész egy ismeretlennel találkozni.

Autóba ne ülj be, lakásra ne menj fel, és még sorolhatnám. Nem mondták ezt el neked?

2021. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad még csak képet sem küldött..Most komolyan találkoznál egy teljesen ismeretlen személlyel, akivel életedben egyetlen egyszer beszéltél ? Az is lehet, hogy igazából nem is lány. Semmi gond nincs az online ismerkedéssel, nem azt mondom mindenki pszichopata, de ebben az esetben nagy felelőtlenség volna tőled csak úgy elmenni találkozni valakivel úgy, hogy alig tudsz róla valamit.
2021. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még filózok rajta. Holnap este leírom ide a végeredményt.
2021. okt. 4. 00:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne egyedül menj! Vigyél egy haverodat is!
2021. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!