Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy osztálytársamba. Tudom sokan azt mondanák hogy egyből felejtsem el, de nem megy.

Tavaly elég jóba lettünk, mindennap rengeteget beszéltünk, és egyre privátabb dolgokat osztottunk meg egymással. Aztán hónapokon keresztül nem beszéltünk. Most újra elkezdtünk beszélgetni és belé estem. Visszanézve a beszélgetéseinket, lehet hogy összeakart volna jönni velem, - (ezt már lehet csak én látom bele) de egy vak majom voltam és egyáltalán nem esett le. Most viszont már látszik rajta hogy egyáltalán nem érez így. Nem tudom mit tegyek, minden este ezen gondolkodom. Szerintetek?


16f



2021. okt. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld azért meg, engem most koptatott egy lány, de legalább nem fogom megkérdezni magamtól miért nem próbáltam meg.
2021. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem így már elúszott az a hajó. Ráadásul, ha visszautasít, akkor irtó gáz lesz vele még jó pár évig ugyanabba az osztályba járni. Szerintem ezt inkább hanyagold már. Ha ismét úgy érzed, hogy talán érdeklődik irántad, akkor próbálkozhatsz, de így, hogy szinte biztos vagy benne, hogy semmit se érez irántad, szerintem felesleges kínos helyzetbe sodornod magadat.
2021. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem vesztesz sokat vele, én is régen beleszerettem egy osztálytárs lányba és nem voltam az esete. Mivel ez az első szerelem volt és elutasítással végződött így rányomta a bélyegét a többi próbálkozásaimra, így visszafogodtan de társkeresőzök ami nem nagyon akar működni.
2021. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tini szerelem majd elmúlik, ez csak egy kis fellángolás.
2021. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is vagyok, 20 vagy 25 éves kor alatt igazából fellángolásról beszélhetünk csak!
2021. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!