Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki vagy csak én képzelek bele sokat ?

Figyelt kérdés
Ma volt egy srác akit elsőnek észre sem vettem. Aztán apa oda ment beszélni vele pár szót és így én is oda mentem. A srác olyan furcsa volt amikor közelebb mentem, mert elkezdte igazgatni a sapkáját, meg megpróbálta fordítva felvenni ( gondolom azért hogy menőbb legyen vagy lazább nem tudom). De ami nekem ténylegesen furcsa, hogy amikor elkezdett beszélni akkor folyton rám nézett hogy figyelek e. Lehet ezek nyilvánvaló jelek de én nem igazán igazodom ki ezen a terepen.

2021. okt. 12. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy miattad csinálta ezeket, de nem tuti. Ha máskor is találkozni fogsz vele, menj oda hozzá megint beszélgetni, vagy akár online is ráírhatsz. Beszélnetek kell, különben sosem derül ki, hogy tetszel-e neki. (Persze csak akkor tedd meg ezeket, ha tetszik neked a srác.:D)
2021. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Emnyibol nem derul ki sajnos.

Lehet ilyen szegyenlos ha valaki odamegy beszelgetni.

Ha az apaddal nem igy viselkedik, akkor talan ...

2021. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
sapkájukat a srácok akkor igazgatják vagy turnak bele a hajukba ha jobban akarnak kinézni valaki előtt és azis gyakori ha mondjuk ketten hallotok 1 viccet kapásból rádnéz hogy te is nevetsz e rajta. Elég egyértelmű hogy bejöttél neki csak valszeg kicsit zavarba lehetett
2021. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!