Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

Mi a véleményetek erről? Mikor viselkedik így egy srác? És miért?

Figyelt kérdés

A falunkban volt disco és elmentem. A barátnőimvel nagyban táncoltunk, mikor egy srác csatlakozott hozzánk. Az egyik ismerősöm aki félre hívott, azt mondta hogy a barátnője öcsével tancoltam.Mondom oké, jó tudni.Öszintén akkor ez a mondat nem jelentet semmit.

Másnap mikor felkeltem egy ismeretlen srác akart követni instán. Mondom okés, engedélyeztem neki. Majd ráírtam,hogy ismerjük e egymást. Kiderült, hogy az egyik ismerősöm öccse, amit a diszkón mondott az ismerősöm.Szerdán elkezdtünk írni és jó éjt-tel köszöntünk el egymástól.


Csütörtökön, suli kezdés volt.Reggel arra keltem fel hogy a srác leírta miben lesz suliban felöltözve. Kérdeztem miért írta le, azt válaszolta hogy mondjuk megnézni.


Egyik nap szóba került az,hogy nem igazán bírom az osztályom mert múlt év elején kipéciztek maguknak. És a nővére osztálya segített ki jönni ebből az egészből. A srác tudott erről. Elkezdett cukkolni hogy majd utánnam kérdez. Mondtam neki, hogy mindent csak azt ne tegye, azt ne tegye meg velem. Aztán írta, hogy ne féljek, ha majd valami van akkor majd elmesélem ha úgy érzem el akarom mondani. Aztán mondtam neki hogy ha kíváncsi valamire inkább kérdezzen rá nálam.


Pénteken kint voltam az egyik barátnőmmel, és megosztottam az Instagram történetembe azt a történetet amit ő ki rakott.Masnap az az Szombaton éppen a szokásos bicajos érzésem csináltam, mikor írt a barátnőm hogy a srác be akarja követni azon a profilon amit megosztottam pénteken. Azt mondja a barátnőm lehet stalkol a srác.


2 hét után Vasárnap este miközben a házit írtam beszélgettünk. Megbeszéltünk hogy találkozunk az osztálya előtt. Kérdeztem viccből hogy kapok e szemelyleírast. Azt írta,hogy: nem, majd ölelést kapok.


Hétfőn, fel is mentem az osztálya elé. Már egy kis ideje ott álltam mikor megláttam őt és 2 haverját. Oda köszöntem neki egy hali-val. Ő megállt a 2 haverja folytatta az útját be az osztályba. Nyújtottam neki a kezem hogy ne legyen annyira kínos a bemutatkozás,erre ő meg hogy:Még egy ölelés sem? Semmi?..(tárta szét a kezét)...mondom jó na(megöleltük egymást). Aztán a nagy semmiből azt mondta hogy "nem gondolta volna hogy én vagyok az a csaj akivel beszélget már hetek óta". Mondtam jó van na kockagyerek (amire elnevette magát).Váltottunk pár szót arról,hogy honnan jöttek, még milyen órájuk lesz még, meg hasonlók.Egész végig a haját birizgálta, hatrafésülte. Aztán megegyeztünk hogy a következő szünetben eljönnek az osztályomhoz.Mivek már pár napja felhozta azt hogy jönne megismerkedni pár csajjal az osztályomból,mondok okés még be is mutatom őket egymásnak ha kell és egy "szia-val" elköszöntünk egymástól...hát aznap már nem jöttek le, mivel forgalmas volt az a nap nekik aztán már.


Talán kedden, le jöttek. A srác azelőtti nap bevágta nekem hogy folyton durcizok. És hogy akkor majd ő is durcizni fog. Aztán fogta magát és csakis azért hogy az agyamra menjen elkezdett K betűt like jelet küldeni. Na szóval le jöttek, írt, hogy kint vannak. Ki is mentem becsuktam az osztály ajtaját és egy "hülye" kijelentéssel, szemforgatás közben (amire csak nevetett egyet) megöleltem őt. Aztán köszöntem 2 haverjának is. Megkérdeztem a nevüket, válaszoltak. Aztán beinvitáltam őket az osztályba.Mikor már be mutatkoztak és végeztek, fel mentek. Írtam a srácnak,hogy mi a véleménye az osztályomról. Írta,hogy majd még le látogatnak, mer hogy jók a csajok. Mondom okés.(mellesleg azóta sem jöttek le😂) Megkérdeztem tőle, hogy:milyen "név"is ( a haverjára céloztam)...le is írta a haverja vezetéknevét.Írtam hogy ismerem a srácot, mert fél éve rám írt hogy egy suliba fogunk járni jövőre.



Csütörtökön, megjött a havim, de olyan szinten, észre sem vettem, csak amikor 0-dik óra után elmentem wcre. Fel mentem a tanárnőhöz, hogy nem e enged el üzletbe betétet venni. Megírtam a srácnak hogy szarul vagyok én kis a helyzet, írtam hogy fáj a hasam, az nap volt matekunk és az fent van az emeleten azon a folyosón ahol nekik van az osztályuk. Nekem el kellett intéznem egy pár dolgot az osztályfőnökkel. A kabinetja az nem messze van a babzsakoktól. A srác pont ott ült a babzsákban. Köszöntem neki, és haladtam tovább, bekopogtam, semmi válasz. Oda mentem a sráchoz váltottunk ápr szót, fel kelt meg is ölelt, majd vissza ült.Mondom megyek mert dolgom van. Szintén egy Szia-val elköszöntünk egymástól és én szaladtam is vissza matekra,mivel írásbelit írtunk. A srác még aznap megkérdeztem tőlem, hogy jól e vagyok, mert hogy a suliban boldognak tűntem.Irtam neki, hogy én mindig boldognak tűnök, mert jól lepleztem a valóságot.


Pénteken, elmentem büfébe, vettem pár kaját. A srác viccből írta,hogy hagyják neki is. Mondom az egészet megkaphatja, elég rá néznem a kajára és rendesen rosszul vagyok. Írta,hogy leugrik majd a büfébe. Írtam neki, hogy megallhatna. Kérdezte miért?. Én válaszoltam hogy: jól esne egy ölelés. Pont akkor csöngettek be és kezdődött az óra. Az óra vége felé írt,hogy leugrik pár percre egy nevetős emojival. Én gyorsan elugrottam wc-be ahogy kicsnegettek. Mikor kiértem a wc-ből láttam hogy a falnak van dőlve és a telefonját figyeli, írt valakinek. Megfordult a fejemben hogy vajon kinek írhatott. Oda sétáltam hozzá, mondtam Hali oszt jó hogy nem oda futottam megöleli őt, mikor már elngedtem volna el újra szorosabban megöleltem, akkor nagyon jól esett. Aztán mikor elválunk mondta,hogy: hát ha te wc vagy akkor hiába írok neked ha te azt nem látod (mondta mosolyogva). Kérdezte hogy azé segít valamit?...(gondolom az ölelésre gondolt, eleinte nem értettem mire gondol aztán mondtam aha).Mondta hogy szakórájuk volt és hogy papucsot is át kellett vennie meg aztán a cipőt is szóval kevés az ideje.Megkérdeztem milyen órája lesz, valaszolt. Vissza kérdezett, Mondtam neki, nekem tornám lesz és hogy nem akarok tornát nyert hihetetlenül szar ügy tornázni hogy megvan, mármint hogy cseppet sem utálom a tornát. Aztán mondtam neki mivel én kolis vagyok,hogy fent van a bőröndöm így egy darabig felmegyek vele. Felértünk a lépcsőn, kettéváltak útjaink, egy Szia-val köszöntünk el egymástól. Torna után, haza utaztam és mikor már jobban voltam el mentem az unokatestvéremmel a kistesoja focimeccsére. Pont a meccs közben írt a srác.( Én direkt nem írtam rá az ölelés után, kíváncsi voltam hogy írni e fog). Azt írta hogy: "na Mizu, jobban vagy már?"


Egy hétre rá, pénteken írtam neki, hogy a hercegnőt ettől-eddig látogathassa meg. Írta, hogy: leugrik "ekkor". Írtam: Nem illik Alelnökúr a hercegnőt ennyire megvárakoztatni. írta: nem mehetek hercegnőm ha matek dolgozat van. Írtam: semmi baj.


Pár napra rá meg betegedtem. Csütörtökön, rákérdeztem mi a terve 7-8 óra között. Mondta hogy nincs kedve hívásozni, mondom oké. Egyik haverommal beszélgettem hivasba. Viccből írtam, hogy írni ki fog?😂 Írta,hogy a kekszi gyerek. Írtam, nem talált éppen vele beszélek. Arra meg írta, hogy mégis velem írsz. Írtam: na azé van különbség az között akivel hívok mert azokkal nagyon jóban vagyok és akivel még írok azt simán lepattintom. Ez után azt írta, ja hogy ugy akk jo. Írtam neki, vissza írni ki fog?😂. Írta hogy: minek írjak ha úgyis offolnál🙄.( A haverom azt mondta erre hogy a srác érez valamit irántam, mert másképp ezen nem akadt volna ki) Én meg biztos vagy te benne hogy odfolnálak.Jo 1 és fél óráig nem írt vissza. Aztán fogta és elküldte ugyanazt a szöveget amit írtam, hogy:"na azé van különbség....".. erre írtam egy kérdőjelet, mire ő 2 kérdőjelet írt. (Azt mondja a haverom, hogy a srác le mentette és elküldhette valakinek, lehet a legjobban barátjának)Kérdeztem miért küldte el ugyanazt a szöveget amit írtam, erre azt írta, hogy: ezt te írtad.(ez eléggé béna kifogás, kamuszagú szó szerint). Mégegyszer meg kérdeztem tőle, biztos benne hogy offolnám, amire azt írta jó 1 órára rá, hogy biztos nem,hiányozna nekem ő, meg kár lenne érte és hasonlók.(hirtelen egosan válaszolt vissza, várom azt mondja lehet az egyik haverja , vagy legjobban barátja megnyugtatta). Mondom:baálltál halásznak, hogy próbálod befogni azt ami elúszik. Kérdezte mi úszik el he😂, írtam, ez nem is kérdés, szóval erre nem is kell válaszolnom😂(ezt csak beszivezte).


Másnap estefelé mondta hogy mlynibe( plaza szerűség) járt. Írtam: nah mi az a "név" szeretsz shoppingolni. Írta utálja 😂, na de volt csajokat nézni, oszt kevés volt belőlük, mondom okés. Írta, hogy vett gyűrűket. Mondtam neki, hogy gyorsan fotózza le mert egy picit érdekelt milyenek azok a gyűrűk erre azt írta, hogy majd hétfőn. Kérdeztem mi lesz hétfőn, írta hát tudod, lehet lesz kedvem leugrani. Hát mondom okés. (Nem jött le)


Valamelyik nap viccelődtünk hogy jön a szőke herceg fehér lovon, kérdeztem hol maradt a ló. Erre meg a srác fogta és lefotózta a fehér cipőjét 😂.Mondta megáll lehet útközben egy ölelésre mert nekik kevesebb órájuk volt, de nekünk a tanár elhúzta az órát így O már a bejáratnál várt a többiekre mire mi végeztünk, írtam neki merre van? Vissza fordulni luxus e? Írta hogy: meg szép hogy az😂.


A haverom a haverom 3 barátja sőt az egyik barátjának a leendő jegyese is azt állította a srác biztos felé akar szedni. Az unokatestvérem is azt mondja hogy érzi a megérzéseiben, hogy a srác többet akar tőlem.


Egyik nap direkt cukkoltam a srácot hogy járt e a szekrenyénél, mert hogy látta ott egy kekszi gyereket. Írt az jó 😂 és egy ilyen"😬" emojit. Rá is kérdeztem, hogy minek oda az a fogas emoji. Írta:hogy ha én voltam az akkor az jó hír. Erre rá is kérdeztem? De nem válaszolt.


Kérdeztem tőle, miért is jó az neki ha agyamra megy.Írta mert az nem jó nekem...Írtam hogy:nagyon jó...fhu....felcseszel oszt ,azon gondolkodok hogyan vágjak vissza és ezzel életed hogy rajtad gondolkozzak ami nem a specialitásom🙄😂, szóval kapd be😂. Erre meg O azt írta, hogy: Szóval be kapom a gondolatid🤔😂...😊😊(sosem írt eddig mosolygós emojit, itt volt az első alkalom).


Nem sokkal rá bevágta nekem a srác hogy ő most önfejlesztési cuccon van, mondok okés. miben is fejleszti magát az alelnök úr?Esetleg politikai problémái vannak? Írta hogy csajokat kell offolni. Írtam, biztos én vagyok az első páciens 😂. Írta hogy voltak már előttem egy páran. Írtam neki, hogy engem offolni sme kell én magamról is offolom őt. Ezek után olyan 3 napig nem írtam vele. Mikor rá írtam későbbet ugyan ezt válaszolta. Hát én ezt úgy véleményeztem, hogy ez gyerekes. Pár napig megint nem írtam neki.


Ebéd után az osztályban ment a szokásos hiszti. És az egyik osztálytársnőm éppen a pasiját ment lekiabálni, mondom azt nekem is látnom kell. Szóval utánnuk eredtem. Fent a babzsákoknál itt volt a srác a haverjával (aki fél éve rám írt). Elindultam feléjük, mondom hali. Megálltam előtte mondom meg sem ölelsz? Mondja tök nyugottan,hogy nem. Legyintettek egyet a kezemmel és a többek után eredtem akik már a másik osztály előtt álltak. Hátam mögött hallottam ahogy a haverja elneveti magát és valamit oda mond a srácnak.Mivek fent volt óránk info így fel mentem a cuccaimmal együtt. Még mindig ott ült. Leraktam a dolgaim és oda mentem melléje leültem az egyik babzsákba. Közben azt mondtam, hogy azé nem volt szép tőle hogy meg sem ölel. Mintha még sem hallotta volna hogy ott vagyok, a telefont figyelte.Rá kérdeztem, hogy komolyan e gondolja most tényleg ezt az offolós cuccot. Mintha elmosolyodott volna és bólintott. Mondtam neki, hogy szerintem és nagyon gyerekes. Oda hajoltam felé és megkérdeztem tőle, mit csinál? Instázok- válaszolta. Láttam hogy kezén vannak a gyűrűk.Oda nyúltam megnézni (eleinte mintha lefagyott volna). S én megfogtam az ujját, hogy jobban szemügyre tudjam venni a gyűrűt. Érdekes mintája volt. A másik ujján is volt.(láttam hogy a srác mintha zavarba jött volna, lehet csak beképzelem, de elkezdte fürkészni az arcomat majd próbált a telefonjára koncentrálni, de nem jött össze neki mert megint az arcomat figyelte) miközben én a ujját fogva próbáltam realizálni a mintát ami a gyűrűn volt. Aztán mikor elhúzódtam és vissza tettem a saját terfelemre a kezem. A srác felmutatta a jobb kezét is amiben a telefont tartotta az én felemről. Mondta:itt is van még egy. Én meg szintén hogy jobban lássam megfogtam.megint az ujját ő meg megint(az arcomat figyelte).Miért is figylete?????. Aztán elhúzódtam persze és be is csöngettek a srác és a haverja felkelt és elindultak a haverja köszönt egy szia-val ő meg elindult és ennyi. Mondom várj mán e meg...a srác előre ment mintha nem hallotta volna. A haverja meg hátra nézett és nevetett egyet. Írtam neki hogy kapja be, amit csak megnézett. A haverja is írtam hogy üzenem a srácnak hogy nem volt szép tőle, hogy még sem ölelt. Erre a srác válasza az volt hogy: idc (i don't care-nem érdekel). Az nap este rá írtam, hogy miért is jó neki ez az offolós cucc. Arra meg ez volt a válasza:Hallod nem akartam így leírni, de húzni se... Tok jo fej lány vagy meg minded, jo volt írni is, de nem tudom, valahogy unom, szó szerint, egyáltalán nincs kedvem írni se, es mielőtt azt hinnéd csak veled csinálom ezt, szólok hogy igen, mivel másokkal pont ez végett nem is írok, talán veled volt a leghosszabb beszélgetesem amit nem untam....


3 napja küldtem pár snapet neki, de nem nézte meg, mondom kitörlöm őket. Amióta kitöröltem azokat a snapeket és valamilyet küldtem neki rögtön megnézte/megnézni.(gondolom nem akar le maradni mint azokról amiket kitöröltem/ visszavontam.)



2021. okt. 16. 00:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Kicsit hosszúra sikerült bocsi

Szeretnék válaszokat sokat, amiből valamit meg tudhatok az egész helyzetről.

A sráccal több mint 1 hónapig biztosan írtunk néhanapján kihagytuk 1-3 napot de ennyi.

2021. okt. 16. 00:49
 2/7 anonim válasza:
87%

Őszintén, a feléig sem jutottam. Ha válaszok kellenek, akkor írd le rövidebben szerintem.

Ameddig eljutottam, odáig úgy tűnik nekem, hogy tetszel neki

2021. okt. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam. Jézus. Ez nagyon hosszú volt.


A lehetőség:

Tetszel neki, bár ennek jelét nem mutatta.


B lehetőség:

Tetszel neki , de azt hiszi bunkó móddal fog elérni valamit is. Te ezt amúgy hagyod neki.


Sztem hagyd a pichába. Nem ér ennyit, ha hülyének néz.


Másrészt: ez elején írtad , hogy discoban táncoltatok, de miután beszélgettek és találkoztatok a suliban nem "nem hitte volna hogy te vagy az". Ezt mégis hogyan?


17l

2021. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem emlékeztünk arra hogy egymással táncoltunk, nekem ő mondta ő neki még a nővére (akivel nagyon jóban vagyok, állítólag úgy mondta neki,hogy)

Tudtad,hogy noemivel táncoltál? Állítólag a nővére azt mondta neki, hogy nagyon kedves lány vagyok. És állítólag a srác is azért keresett meg instán.

2021. okt. 16. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam, elég hosszú volt. Szerintem engedd el, aki így szórakozik veled az tuti nem szeret de nem is tetszel neki, vagy talált jobbat, megunt stb. Keress olyat aki törődik az érzéseiddel
2021. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekesnek, hisztisnek, taplónak gondolod (nem hiába), minek foglalkozol akkor vele? Még ha tetszik is, megéri hogy ennyire semmibe néz valaki? Minimálisan sem lenne jobb később, csak még rosszabbul bánna veled.


Azért viselkedik így, mert ostoba és bunkó, te pedig lihegsz utána. Pontosan tudja, hogy számít neked és szépen ki is használja.

2021. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Amit nem tudsz elmondani, röviden, tömören, lényegre törően, abba bele se fogj.
2021. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!