Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Veletek fordult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Veletek fordult már elő ilyesmi? (Kifejtés lent...)

Figyelt kérdés

Magamon tapasztaltam ezt először, de legutóbb egy barátom is beleesett ennek a fura helyzetnek a csapdájába. Az érzést nehéz lenne megfogalmazni, ezért elmagyarázom a saját történetemen keresztül.

Nyár végén megismerkedtem egy lánnyal, akinek szép arca és kedvessége teljesen elvakított. Élőben találkoztunk először, de online folytattuk, mert ő a Balatonnál lakik, én pedig Pesten. Pár hete ismét tudtunk találkozni, viszont a kezdeti finom utalások helyett már sokkal nyiltabban tudtunk beszélni arról, hogy tetszünk egymásnak. Beesteledett a randink végére, a vonat érkezése előtt pedig megtörtént az első csókunk. Én felszálltam, ő ment haza. A helyzetet nagyon élveztem, a csók is jó volt, viszont hazafelé elfogott egy nagyon rossz érzés, hogy "ahh...miért kellett ezt???". Olyan kétségbeesettnek éreztem magam, mintha valami olyasmit tettem volna, aminek beláthatatlan következményei lesznek. Az volt a fejemben, hogy nem akarok többet ezzel a lánnyal beszélni, találkozni, csókolózni, mindezt úgy, hogy közben egyértelműen tetszik nekem.

Miért érzem azt, hogy nem kellett volna vele találkoznom és megcsókolnom, mikor a lány is tetszik és közben is minden rendben volt? Tapasztalt már valaki hasonló érzést?

19f



2021. okt. 16. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, arra tippelnék hogy a kapcsolattal járó felelősség miatt érezheted ezt. Időt kell szánni rá, pénzt, ha tapasztalatlanabb vagy akkor félelmetes lehet, hogy milyen helyzetek várnak rád, mert mondjuk nem tudod mit csinálj vagy mik lesznek, de akár a távolság is erősen benne lehet, hisz ha ő a Balatonnál él, akkor alig látnátok egymást. Önbizalomhoz is köthető, pl. ha azt érzed nem vagy elég jó, akkor már az első pillanattól rettegsz, hogy mikor vált le.
2021. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Tudatosítsd magadban, hogy amit csináltatok, az természetes és nem illetlen dolog. Így folytatódik a már régebben elkezdett kapcsolatotok.

Tetszik a lány, vonzódsz feléje. Akkor ne aggódj azért, mert megcsókoltátok egymást, utóvégre nem vagytok kiskorúak. Vagy a lány igen? Nem baj. Légy nyugodt, azt tettétek, ami nem erkölcsbe ütköző.

Ffi

2021. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szép történet, a kezdeti bizonytalansággal, ambivalens érzésekkel együtt.

Végre egy “békebeli”, igazi, bontakozó, romantikus tinédzser kamúr. 😇💐

Szurkolok nektek.

2021. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint: lamúr😇💐
2021. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

A kezdet kezdetén félreértettük egymást, nagy szerelem kezdetén. Elhatároztuk, hogy vége.

Én nem bírtam tovább, fölszálltam a buszra. És az ellenbuszon megláttam, amint hozzám tartott. Leugrottam, futás visszafelé. De addigra anyám mondta, hogy itt volt, elment. Felhívtam. Visszajött, a buszmegállóban vártam. Felkaptam, megfordultam vele magam körül, öleltük, csókoltuk egymást.

Kamaszkorom legszebb nyara....ffi

2021. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon köszönöm az eddigi egyetlen választ, ami a kérdésemre felelt!

#2 Nem igazán arról van szó, amit leírtál. Nem erkölcstelennek, vagy illetlennek tartom azt, amit tettünk. Úgy látom, hogy nem értetted meg, amit leírtam...

#3(4), #5 Mind szép és jó, amit leírtatok, csak semmi köze sincs a kérdésemhez...

2021. okt. 17. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!