Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nhzzhnnhzzhn kérdése:

Mennyire igaz az, hogy ha valami jelent tényleg valamit egy fiú lány beszélgetésben akkor az a piros szív emoji?

Figyelt kérdés
❤️
2021. okt. 18. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire.
2021. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Kb. minden lány barátnak küldök, ők is küldenek, semmi nincs köztünk, sőt még fiúkkal is szoktunk, nem tudok róla, hogy melegek lennénk.
2021. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom hogy nagyon ritkán küld csak a lány, szerintem ez sokat változtat
2021. okt. 18. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mire küldi...
2021. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Táncoltam vele egy táncházban (osztállyal voltunk) és azt köszöntem meg üziben, hogy köszönöm a táncot mert ott már nem tudtam, mindenki gyorsan elviharzott. Arra írta, hogy "én is neked ❤️" És mikor táncoltam vele volt egy romantikus filmbeillő jelenet, amikor egymás szemébe néztünk és csak néztük egymást. Szerintem mindkettőnk érzett valamit én legalábbis igen és remélem ő is. Akkor ez jelenthet valamit vagy nem? Nekem mindenesetre tetszik a lány egy ideje.
2021. okt. 18. 21:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet képzelődöm, de nekem ez nagyon fontos.
2021. okt. 18. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Fontos, hogy mire írja. Mert nem mindegy.

Ha pl arra hogy "én is szeretem a töltött káposztát ❤️" az úgy nem sokat jelent.

De ha mondjuk azt írja hogy "nekem is hiányzol ❤️" akkor az már jelenthet valamit.

2021. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez így kétesélyes, lehet csak a helyzet miatt írta, mert eleve romantikus volt, lehet tényleg szerelemből írta, de ez sajnos lehet ilyen baráti jófejség szívecske is. Ne ez alapján ítéld meg, ismerd meg jobban, és akkor majd kiderül mi a helyzet, mindenesetre jobb mint ha hidegen válaszolna és nem küldene mellé semmit.
2021. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8 as tiéd a best ❤️ (félreértések elkerülése érdekében ez egy nem romantikus szív :D)
2021. okt. 18. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút személyfüggő. Egy lány barátomnak például sokszor így köszönöm meg, ha segít valamiben (és ő is nekem), pedig tényleg csak barátok vagyunk.
2021. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!