Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú bevallota hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú bevallota hogy tetszek neki és megbolondul értem De neki van egy kislánya és élettársa is de azt mondta nem olyan a kapcsolatuk és nem szereti velem meg boldog lenne úgy érzi Szerintetek ez normális? Vagy van ilyen? Véleményetek érdekel

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 09:21
 1/8 DeMoR ***** válasza:
95%

Szerintem legyél érett felnőtt és nyomatékosan utasítsd el, illetve kérd arra, hogy ne más ölébe, hanem a párjával együtt párterápián keresse a megoldást. Lehet csak ki akarja élni veled, amit az asszonnyal épp nem tud. Meg ha nem tudta megoldani a gondjait azzal a partnerrel, majd szerinted nálad hirtelen meg fognak oldódni? :D

Mint írtam, elutasítás, elkerülés, érettség, ha jót akarsz magadnak. <3

2021. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen intő példa a kislánya meg az előző szerelme...

Gondolom nem szeretnél egyedülálló anyuka lenni

2021. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Váljon el, aztán kezdhetitek kettesben, de legyen a szemed előtt, hogy van gyereke (akinek még mostohája is lehetsz).

Nézetem szerint egyöntetű, hogy csak ki akar használni.

Ffi.

2021. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Messziről kerüld el, mert rad is az var mint a masik asszonykara egy gyerek pár ev es lecserél
2021. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%
Te hány éves vagy?
2021. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra h mi lenne veled.. ugyugy erezhetsz mint az elettarsa...
2021. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Volt már
2021. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 De La Cruse ***** válasza:
88%

Ha van kislánya meg élettársa akkor kerüld de jó messzire.

Ha azokat elhagyná érted akkor téged is el fog hagyni egy másikért.

És ha te elvennéd mástól az apukáját vagy a párját akkor te sem sorolódsz a jó emberek kategóriájába.

2021. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!