Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem csokoloztam meg es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem csokoloztam meg es lenne ra alkalmam de felek hogy kezdjek bele?😂

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerűen bele kell menni. Nem tudsz rákészülni. Én amikor először csókoltam meg az első barátnőmet, mondtam neki, hogy ez nekem az első volt és megkértem, hogy tanítson meg csókolózni. Neki már volt előttem pasija. Pár nap után már úgy ment, mintha sosem ment volna rosszul.

Én 18 voltam, ő 16.

2021. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Először finoman puszild meg a száját. Aztán óvatosan halad befelé, tovább. Nyalogasd a nyelvét, ajkát. Mindent viszonozni fog. A vágy fellobban, s a csókolózás adja magát.

Erre voltál kíváncsi? 🙂

2021. okt. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Az első pár alkalommal még csak a száját puszilgasd finoman, gyengéden, ne legyen még nyelves, igy is nagyon jó lesz.

Aztán amikor belejössz, akkor jöhet a nyelvezős, de érezni fogod, hogy mit és hogyan 😉

2021. okt. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Köszi a lepontozást. Akkor harapd le egyből a nyelvét, sok sikert.
2021. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4,

nem biztos, hogy a kérdező pontozott le. Lehet bárki a válaszolók közül.

2021. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!