Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez számotokra izgalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez számotokra izgalmas, vagy inkább ijesztő?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 16-19 éves lányok véleménye érdekel. Tegyük fel, hogy egy instás chatelés során a srác tök normális dolgokat ír, de csak olyan profilja van, ahol a művészeti alkotásait osztja meg, vagyis nem trollprofil, valódi a beszélgetőpartner, csak épp róla nem láttatok még képet. Számotokra ez inkább izgalmas, vagy ijesztő, ha egy beszélgetés kezdetén nem látjátok az illetőt?

2021. okt. 23. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tini párkapcsolatok kategória, gondolom, ismerkedés, randi a cél.

Engem nagyon zavarna, ha valaki nem vállalja a külsejét, nem szeretem a “zsákbamacskát” na meg így semmilyen archoz, személyhez nem tudom kötni a beszélgetéseinket.

2021. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ! Természetesen nem arról lenne szó, hogy a srác rejtegeti magát, csak hogy nem azonnal fedi fel a kilétét, titokzatos marad.
2021. okt. 24. 00:06
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Valami 50 éves perverz lesz az...Nem művész...
2021. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
#3 kettő nem zárja ki egymást...
2021. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Eleve nem beszélgetek olyannal, akit nem látok legalább képen.
2021. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is izgalmas és nem is ijesztő. Nekem tökmindegy, úgyis max haverság lehetne nálam belőle, párt nem neten keresek.
2021. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem? Semleges
2021. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha már oylan srácot találnék aki művész lélek örülnék. Az arca akkor kevésbé számít 👐🏻
2021. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Én nagyon az vagyok, innen a kérdés. Személyes instát nincs kedvem csinálni, viszont szivesen beszélgetnék online.:)
2021. okt. 24. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék egy művész léleknek.

De szerintem ez annyira nem fair a másikkal szemben. Mert hát mondhatjuk hogy nem számíta külső, meg stb. de igenis valamilyen téren számít, hiszen kell a vonzódás két ember között. És ha huzamosabb ideje beszélgettek, akkor már nehezebb elmondania ezt neked, vagy hogyha a kép alapján kiderül hogy a korodról hazudtál.

A másik meg, hogy igen nehéz úgy beszélgetni hogy nem tudjuk a másikat archoz kötni.

Szerintem küldj képst magadról az elején, ne legyen a másiknak később kínos és kellemetlen.

2021. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!