Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék kapcsolatot de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kapcsolatot de mindentől félek ami vele jár, ez normális?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátot, de félek a randizástól, hogy mennyi kellemetlen helyzetbe kerülhetek, szörnyen szorongok. Nem akarnám hogy smink nélkül lásson, se meztelenül, vagyis nyilván muszáj lenne egy idő után de akkor is tartok tőle. Szűz vagyok, szóval rendkívül tartok hogy a srác majd nem kíván engem, vagy gusztustalannak tartja a testem, illetve hogy a mellbimbóim normálisak-e vagy a nemiszervem, egyszerűen mindentől tartok, hogy béna leszek benne, hogy bénán csókolom majd meg, ilyenek. Ez normális?

19/L


2021. okt. 24. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ertem mire gondolsz. Ha nem kivanna, akkor nem folytatna az ismerkedest veled...

Nemiszervedrol felejtsd el, ferfinak nem szamit, hogy ferde, vagy szőrös, vagy nem rózsaszínű...

Ha emiatt hagy el, akkor legalabb megszabadultal tole.

2021. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Normális, mert még nem szerettél senkit. Ha valakibe nagyon szerelmes vagy, ezeknek a dolgoknak a 90%-a eltűnik, mert abban a srácban bízni fogsz. Csak egy jó partner kell, a többi jön majd magától.:)

19F

2021. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel, és egy jó partnerrel elmúlik
2021. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kétlem hogy ez a válaszom sokat segít, de phuuuu, ezt írhattam volna én is! Pont ezek a gondolatok vannak bennem is, pont ezektől rettegek én is és még a korunk is egyezik :D A lényeg hogy remélem ez normális, de ha nem akkor is most már tudod hogy nem vagy ezzel egyedül :)

19L

2021. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én minden kapcsolatom előtt ezeket éreztem egy ideig, és valljuk be a nők azért válogatóbbak minden téren, aztán idővel elmúlt ez a szorongás, de már 29 vagyok 10 évvel idősebb mint te. Sokat csalódtam már, hogy rá jöjjek arra hogy nem tudok mindenkinek megfelelni.
2021. okt. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem például nagyon nem "érdekelne" hogy milyen a mellbimbód vagy bármi más, mert ha belédszeretek az a személyiséged miatt lesz és akkor úgy foglak szeretni ahogy vagy (és ezzel szerintem a legtöbb párnak való fiú/férfi így van), ha meg valaki ott hagy mert nem nézel ki jól smink nélkül vagy más baja van örülj neki hogy megszabadultál tőle

Összességében ha talász egy rendes neked való srácot elfogod tudni neki mondani a problémáid és segít benne (személy szerint én még cukinak/romantikusnak is gondolnám az egészet(bár nekem sincs túl sok tapasztalatom és még szűz vagyok én is), szóval ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan)

21/F

2021. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a jo oreg szorongas. Szar is tud lenni, en mar lekuzdottom de visszajon mindig :/ ezeken szepen lassan tovabb tudsz majd lépni amiket leirtal en pontosan emiatt a dolgok miatt paraztam nagyon nagyon mint te. De ha van hozza egy megfelelo partnered lepesrol lepesre menni fog. Mindig picit lassan haladva kell aprankent haladni, ki a komfort zonadbol majd vissza ki majd be es ugy mar nem is lesz olyan folyto erzes az egész. F/28
2021. okt. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ugyanígy voltam ezzel. És így mondom, hogy amíg így érzel, ne is legyen barátod. Dolgozz az önbizalmadon, saját magadon. Amíg te nem szereted magad, más se tud, közhely, de igaz. És majd utólag rájössz, mekkora butaságokon aggódtál. Majdnem 23 vagyok, most lett először párom 2 hónapja, és hidd el, tényleg marhára nem érdekelte hogy csókolok (egy idő után úgyis kialakul mi a jó mindkettőtöknek), vagy mekkora a mellem.
2021. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Csak qvára tulgondolod. Randizás egyáltalán nem erről szól. Ha maga szándék megvan benned az már lehet 1 kiinduló jel hogy egyszer majd tegyél lépéseket ennek az irányába. Srácokat persze hogy érdekli a tested de koránsem annyira mint amenyire te lefested magadnak + a tesdeddel kezdhetsz amit akarsz, ha figyni akarsz fogysz, ha inkább hiznál pár kilót akkor hizol és akkor már büszkébb is lehetsz arra amit elértél. Másik hogy nem kell a tökéletessségre törekedni, emberek vagyunk senki sem tökéletes, vannak páran akik külsőre közelebb állnak hozzá mint az átlag, tapasztalat hogy általában ők a legkiálhatatlanabb személyiségek akiket még énis tudatosan kerülök, srácot se érdekli hogy most a melleid tökéletesek legyenek, persze preferencia kérdése, de ha már a belsőd megfogja az onnantól már elveszi minden másról a figyelmet. Csak engedd el ezeket a gondolatokat amik csak fejedben léteznek, a valóság nem így müködik
2021. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Kevés pontot kapott, de teljesen egyetértek a 9. válaszolóval. Vállalom a lepontozást!
2021. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!