Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek , így hogy engedje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek , így hogy engedjem el a buliba baràtnőm?

Figyelt kérdés

Házibuliba akar menni barátnőm, de küldte kik lesznek és dupla annyi fiú lesz , mint lány.

Így , hogy bízzak meg benne szerintetek?


18 éves



2021. okt. 25. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Ha megakar csalni, megteszi bárhol, nem kell ahhoz buli. Ha nem bízol benne, felesleges vele lenni.
2021. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy...úgyis megakarja dugni majd fele, ő meg részegen átmegy p...ba, neked meg azt mondaná "nem emlékszem semmire" "véletlenül estem bele a f.ba stb"... Amúgy lehet én vagyok maradi, de hívjon már el engem is ha a csajom a buliba... Eddig mindig így is volt.
2021. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem engeded is menni fog? Ki vagy hogy megtiltsd neki? Jo hogy menekul egy ilyentol mint te
2021. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
3 as az ilyen embereket nézik madárnak.
2021. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem azt mondaná a csávóm, hogy nem mehetek, nevetve köszönnék el tőle, hogy a) nem az apám és b)nincs gyűrű az ujjamon :D

Méghogy engedély... Én szólok a páromnak, hogy elmentem házibuliba ide, és csókolom. Azt mondja, érezd jól magad. Nem a palotapincsim sem, hogy mindenhova cipelgessem magammal, mert akkor tud szem előtt tartani. Istenem, ide jutunk, hogy engedély kell :D

2021. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Sok házibuliban voltam már, de egy megcsalós esetről sem tudok. Szerintem nem lesz gond, ha eddig sem voltak olyan jelek, amikből megcsalásra lehetne következtetni.:)
2021. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Igaza van a 4-esnek. Hatalmas balfék akinek a barátnője bulizni jár, akárhol legyen is a buli.

Épp téged cserél le, vedd már észre.

Nem táncolni megy, és nem is barátkozni. Ekkora based NPC-k hogy lehettek mai tizenévesek? 😂

2021. okt. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Azt csinal amit akar nem a tulajdonod
2021. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Jah, tényleg undorító, hogy másoknak vannak barátai meg szórakozása, miközben szegény urának és parancsolójának egyedül kell vernie otthon a f*szát. Remélem a kérdező sem jár el a haverjaival sörözgetni, sőt, azutcára sem megy ki, mert nehogy az utcán szembejöjjön egy csajszi, aki beleül a f*szába véletlen, istenem....
2021. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt semmi jogod, hogy megtiltsd neki, oda megy ahova akar. Más kérdés, hogy nekem még nem volt olyan, hogy ha ő ment buliba, ne hívott volna, hogy menjek én is, rám volt bízva megyek-e vagy nem, ahogy ha én mentem, én is mindig hívtam, ha akar jöjjön velem.

Másrészt önmagában az, hogy lesz egy csomó pasi, nem jelent semmit. Ha szeret, ha fontos vagy neki, nem csal meg. Ha kalandozni akar, akkor meg akkor is meg fog csalni, ha ott vagy, vagy ha nem megy a buliba, akkor majd máshol.

6-osnak meg annyit, hogy attól, hogy te nem tudsz róla, bizony létezik. És nem is ritka. Tapasztalat...

2021. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!