Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azért szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért szakított velem a barátnőm, mert nem tudtunk eleget találkozni, akkor tényleg szeretett?

Figyelt kérdés
Ez már több, mint egy éve történt, de azóta sem tudtam rajta túllépni. Akkor voltam én 15, ő 14. Boldogok voltunk egymás mellett, de csak heti egyszer találkoztunk, és azért szakított, mert ezt kevesellte. Azóta még három fiúval is járt, de újra szingli. Szerintetek tényleg szeretett, ha ilyen könnyen eldobott? Azt hittem, hogy ő az igazi. 7 hónapig jártunk

2021. okt. 26. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Nekem volt olyan barátnőm, akivel ugyanígy heti egyszer vagy több hetente tudtunk csak találozni és emiatt szakítottam vele. Ha van barátnőm, akkor napi szinten szükségem van az érintésre, a szexre. Engem megőrített, hogy napokat, heteket kell várnom arra, hogy hozzáérjek újra. Nem tudtam rendesen foglalkozni a saját dolgaimmal, mert annyira hiányzott. Így inkább szakítottam, hogy keressek olyan lányt, akivel gyakrabban találkozhatok.
2021. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg elég kevés heti egy alkalom, ha még mondjuk csak hétvégén találkoznátok akkor okés, lehet szeretett, de már szerintem ne foglalkozz vele...ki tudja azzal a hárommal is miért szakított.

Meg az exekekkel nem valami egészséges tartani a kapcsolatot, nekem is van egy akivel úgymond jóba vagyok, de őszintén szólva semmi értelme.

2021. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha jobban meg tudod oldani hogy többsöz rláthasd talán 1 próbát megér, de ha azóta is ugyanaz a helyzet, akkor nemsok értelme lenne
2021. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
A csaj úgy érzem egy tipikus 2021-es 14 éves,persze tisztelet a kivételnek
2021. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a mai 21 es 14 évesek 😋
2021. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!