Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján bejöttem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján bejöttem neki?

Figyelt kérdés
A megállóban jött egy csaj, leült, én épp üzengettem valakivel. Amúgy máskor is szoktam látni, de most észre vettem, hogy végig engem bámult, sőt még a telefonját is letette, pedig mindig bele van merülve teljesen. Utána hirtelen ránéztem, mert így a szemem sarkából láttam, hogy engem néz, és rám mosolygott. Utána felszálltunk a buszra, ott is többször összenéztünk, ő hamarabb szállt le. Nem szólítottam meg, mert nem akartam kínos helyzetet, meg egyébként is végig le voltam kötve, mert benne voltam egy beszélgetésben. Ezek alapján amúgy lett volna esélyem?

2021. okt. 26. 20:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy próbát mégért volna.
2021. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legközelebb ha eszreveszed, hogy néz (de azért te is szemezz), akkor szolitsd le, vagy ülj mellé
2021. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem mered megszolitani, vond fel a szemöldök vagy kacsintcs rá mosoly társaságában, a reakciójábol tudni fogod hogy oda mehetsz e. Én is így szoktam csinálni :)
2021. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!