Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amennyiben két lányról van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben két lányról van szó megéri kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és beszélő viszonyban vagyunk, szinte minden nap beszélünk. Tudom, ez a hetero kapcsolatokban gyakran úgy alakul ki, hogy a srác kezdeményez, a lány pedig inkább jeleket küld.:) Szerintetek lány-lány esetben megéri kezdeményezni?

Úgy értem elmondani neki, hogy mit érzek iránta.



2021. nov. 9. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de benne van a pakliban az is, hogy megszakítja veled a kapcsolatot.

Azt tudod, hogy elvileg hogy áll a lány-lány kapcsolatokhoz?

2021. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen ezzel tisztában vagyok.


Azt, hogy ő érez e akármilyen vonzalmat a saját neme iránt nem tudom, de biztos vagyok benne hogy nagyon elfogadja, több közös barátunk is van aki lmbtq tag.

2021. nov. 9. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá!


1.

2021. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mivel neked tetszik így jobb megpróbálni. Ha néha-néha írsz neki bókokat abból is le lehet vágni hogy áll nagyjából ehhez.
2021. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy légy egyertelmű, állj elé és mond neki, h tetszik neked, de ne támadd le.

Tölts vele sok szabadidőt. 😊

2021. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!