Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? Beválik ezesetben a 369-es manifesztáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudni kell rólam, hogy elég szeszélyes és bizonytalan vagyok magamban.Ennek következtében pedig körül 2 napja elveszítettem egy barátom, aki talán számomra kicsit több is volt, mint barát. Nagyjából 4 hónapja ismertem, de őt tudtam a legjob "barátomnak" mondani. Na de lényeg ami lényeg:

Már most hiányzik, és úgy érzem nélküle nem tudom kimutatni azt az oldalam, aki önmagam vagyok. Én vettem véget ennek a "barátságnak" de én is bántam meg szerintem a legjobban. Úgy értem már nem szereztem vissza magamtól. Tudni kell még rólam azt is, hogy én bízok az univerzumban és nem egyszer sikerült már jól manifesztációm. Ezért most is rá kapaszkodnék, de nem tudom, hogy vajon melyik válna be. Nem bánom, ha valaki esetleg adna egy tanácsot, hogy melyiket tudnám használni veszélymentesen. (Aki nem híve ennek, kérem ne fejezze ki sértően) A válaszokat előre is köszönöm <3



2021. nov. 11. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok manifesztáció mostanában? xdd
2021. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az "univerzumra" bízod, akkor nem fogod visszaszerezni. Ha teszel érte, és nem csak nem létező dolgokban bízol, akkor talán visszaszerezheted.
2021. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik nem válik be, és azért mert hülyeség. Rendesen bolondnak kell lenni hogy ilyeneket elhigyj, ilyenekre pazarold az idődet.
2021. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!