Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tevő legyek? Ki járt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek? Ki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy több mint egy éven keresztül beszélgettem egy lánnyal. Nem volt videochat se semmi és pár napja találkoztam vele.

Nem voltak illúzióim a találkozás előtt mivel pasija van így úgy mentem oda mint egy barát aki nem akar semmit.

Nem szívesen mentem bele a találkozásba e miatt mivel pasija van csak ugye hamarabb ismertük meg egymást mint ő a pasiját így csak belementem. Volt pár negatívum ami nem az hogy nem jön be hanem taszít is egy kicsit, de mivel nem akartam semmit nem is érdekelt.

Végig diplomatikus voltam, nem bókoltam, nem flörtöltem, mindent én álltam. Szerintem jót beszélgettünk ettől függetlenül csak hamarabb lelépett és ez zavart egy kicsit mert nem így beszéltük meg előtte.

Búcsúzásnál adtam neki egy csokit aztán ő megölelt én meg kicsit megveregedtem a vállát hogy halladjon mert lekési a buszt.


Szóval azóta semmit nem beszélgettünk és a találkozás után nem éreztem semmit de így fél hét után úgy érzem hogy nagyon szívesen találkoznék vele újra.


Nem úgy mentem oda mint aki többet akar. Azt mondtam magamnak ez lesz az első és utolsó találkozásunk mert erkölcstelennek találom így hogy pasija van.



2021. nov. 12. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj el újra. Félő, hogy elkezdenél érezni iránta, ami nem lenne túl jó.:(
2021. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Megveregetted a vallat? :D


"Jo kutya!" (Puff puff.)

2021. nov. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora balek vagy! Magadat nézd, kit erdekel a baratja! Majd szakitanak! Amúgy is a csaj is akart talizni. Csoki adás vallveregetes? Mi vagy te? Ez kajak olyan mint kutyanak a jutalomfalat. Min puszi kellett volna.

Mi az hogy nem bokolsz? Fából vagy vagy a korulmetelessel a farkadbol is vágtak vagy mi? Hat a csajok imádják ha bókol nak nekik nem diplomatikus voltál hanem vadparaszt. Szarnam le a baratjat, jó nagy ívben jó magasról! Igenis érdekessé tennem magam a csaj szemében és ellennek a csajjal. Baratjaval szakít veled meg boldog lesz. Vagy lesz pár szép ejszakatik. Lehet nincs olyan jó kapcsolata. A baratjaval !


Amúgy szerinted ő benned semmi taszított nem talált? Elmaradtak a bókol, nyapic csokis gyerek vagy, holott a csaj egy ölelésnek min olelesnek de puszinak vagy csoknak jobban őrült volna, mint vmi olcso taskaszagú milkának.. a csoki az amúgy is ferreronal kezdodik töki! Már meg van rolad a véleménye , találkoztatok de szard le a baratjat és merjél! Legyen csók meg oleles! Veregetni a kutyád vállat veregesd kistöki!

2021. nov. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

3-as mert te hogyan vennéd ha valaki rárepül a csajodra? Aztán azt látod hogy egy random helyen pusziszkodnak?


A kérdésre a válsz az hogy hagyd a csajt. Ha napok óta nem beszélgettek az azt jelenti neki is szar volt a tali.

Találsz mást.

2021. nov. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem téged a kíváncsiság hajt egyrészből. Ha továbbra is tartjátok a kapcsolatot akkor valószínűleg jobban megfogod őt ismerni anélkül, hogy rámozdulnál vagy ilyesmi. Nekem tapasztalataim alapján ilyenből sosem alakult boldog párkapcsolat amire utólag azt mondtam volna, hogy "megérte".


Szerintem ha idáig igy gondoltál rá és ha elvoltatok a találkozón, akkor ismételjétek meg, ha mind ketten úgy gondoljátok. Itt igazából 50-50 % ban nektek kell meghúzni a határokat.

2021. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!