Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akit érdekel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit érdekel az egészsége ?

Figyelt kérdés

Tehát nem megy mindennap mekizni és csak gyorskaján és péksütin él. Nem azzal indul a napja, hogy bever 1-2 hell-et, és vizet nem is iszik csak teát, kólát, kávét. Nem cigizik, tubákozik stb. (extrém esetben drogozik). Nem vedel alkoholt péntektől vasárnapig. Esetleg sportol valamit.


Ugyanez a belsőre is. Aki esetleg elolvas egy-két könyvet, értelmes szavakat használ, nem minden 2. szava a ge@i. Nem arról szól az élete, hogy kibeszél mindenkit, bulizik stb. A tanulást nem veti meg,(nem arra gondolok, hogy szín 5-ös, csak azt, hogy ha kap egy 1-est akkor nem azt mondja kit érdekel). Művelődik egy kicsit, tudja nagyvonalakban az alapszintü műveltséget.(ez borzasztó, milyen alapvető dolgokban nincsenek tisztában)


Nem azt mondom, hogy ezeket nullára kell redukálni(mondjuk, én személy szerint elítélem valamennyit), csak azt, hogy miért kell minden napnak így telnie? Értem, hogy valakinek ez a szórakozás, és ez kapcsolja ki, de őket nem zavarja, hogy 10 év múlva mi lesz velük?



2021. nov. 13. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Léteznek ilyen lányok, csak nehéz őket megtalálni, ezért jó helyen kell keresgélni.:)
2021. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoztám még ilyennel akkor valószínűleg te keresgélsz rossz helyen. Nálunk a suliban rengeteg ilyen van és nem is csak az asszociális brigádban. Teljesen észrevehetőek, járnak versenyekre, részt vesznek sulis programokon.
2021. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

"tudja nagyvonalakban az alspszintü műveltséget"

Na, öreg, ezen még csiszolj kicsit. A helyesírásnak és a nyelvhelyességnek ezen a szintjén megrekedve erősen túlzóak az elvárásaid.

2021. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az utóbbi 5 évemben művészeti és sportos közösségekben mozogtam és nem találkoztam egy olyan lánnyal sem, akit leírsz. Itt minden lány sportol, értelmes, normális.


Rossz helyen keresel. Ne az egész világban gondolkozz, hanem keress szubkultúrákat.

2021. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak, nem is kevés. Én is ilyen vagyok, de nem értek egyet azzal, hogy ilyen konkrét módon elítélsz, diszkriminálsz embereket. Ha neked csak ilyen lány kell, akkor rendben, nyisd ki a szemed, nem ritka annyira, de szerintem attól, hogy valaki néhanapján alkoholt iszik, vagy teázik, kávézik, nem lesz feltétlen rossz ember. Egy olyan ember is lehet személyiségileg hulladék, aki teljesen egészségesen él.
2021. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Írtam is, hogy semmi bajom nincs azzal, ha valaki ilyenekkel él, de azért van egy határ. Én gimibe járok, de itt a legtöbb lánynak kimerül annyiban a társalgás, hogy mit-mivel kevernek, hogy jobban berugjanak, ki hogyan hányta össze magát a legutóbbi bulin.

2021. nov. 13. 14:37
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
A gimi még nagyon vegyes merítés. Én is utána találtam meg a saját közösségemet. Gimiben kb. minden lány osztálytársam ribi volt.
2021. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Gimiben nagyon más a légkör főleg a mai korosztályban, de egy idő múlva megkomolyodnak, legalábbis én egyetemen ezt tapasztalom. A gimiben meg biztos vannak, csak lehet, hogy éppen a visszahúzódóbb fajták és nem veszik észre őket.
2021. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát a a sportot létszámítva én is ilyen vagyok és egyelőre szín ötös 😅

Egyébként meg igaza van a nyolcasnak, tényleg azért nem veszik észre őket mert visszahúzódóbbak, pont amiatt mert nem úgy viselkednek mint az osztályban a legtöbb lány.

2021. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hol élsz, de amiket felsoroltál nálunk ilyenek a gettó negyedben vannak, vagy a suliban a nagyok között akik fú de menők akarnak lenni.

Pont ilyen lány vagyok. Minden igaz rám érzek közül, de néha azért ennék mekis kaját 😂

2021. nov. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!