Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság hogy a pasim meghívatta magát hozzám ott aludni, úgy, hogy tudja mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Egy kis lakásunk van, 5-en élünk ott, úgy még elférünk épphogy, de ha ő odajönne úgy már szűkös lenne. És a tesómmal van egybenyitva a szobám amin nincs ajtó mert egy galléria. Ott nem tud ott aludni semmi, anyum sem szereti a vendégeket, főleg ha ott alszik valaki mégha a pasim akkor se akar a saját házában kerülgetni senkit tovább mint 1-2 óra, és őt is megértem. Mondtam is a pasimnak, hogy nála tudunk majd lenni napokat, meg együtt aludni mert nálunk ezt nem lehet. Azt mondta oké, de utalt rá, hogy azért ő is szívesen ott aludna nálam, nem zavarja ha nem én mennék mindig hozzá hanem ő is jönne. Pedig engem aztán nem zavar, az zavarna ha oda akarna jönni hozzánk ott aludni, anyámnak meg kellemetlen helyzetet okoznék és a család többi részének is meg alig férnénk el, kényelmes sem lenne. Erre pár napja mondogatja, hogy hogy tervezi a talinkat (netes kapcsolat még). Azt mondja, hogy eljönne egyik hétvégén hozzánk ebédre vagy vacsorára, hogy megismerje a családomat is, és akkor már ott is aludna, hogy ne kelljen visszamennie. Én meg csak pislogtam, hogy ezt ő természetesnek veszi, és meghívatja magát hozzánk kajálni úgy, hogy nem is egyeztem akkor még bele.

Ez normális? Nem bunkóság, hogy ezt így benyögi anélkül, hogy megkérdezne előtte?



2021. nov. 17. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki, hogy ne menjen oda
2021. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki a helyzetet úgy mint ahogy itt leírtad. Azt is, hogy a családodnak ez kellemetlen lenne és hely sincs elég.
2021. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

A legjobban azon rohogtem, hogy netes kapcsolat. Lol.


Amugy meg van szád, mondj nemet. Illetve potyogj. Ilyen egyszeru.

2021. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Netes kapcsolat.. majd lehet egy 60éves palinak nyitsz ajtót xd
2021. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is bunkóság.

Elhajtanám azonnal, hiszen a te okfejtésedet figyelembe se veszi, csak a saját kényelme a fontos!

2021. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Olyan nincs, hogy valaki MEGHIVATJA magát, csak MEGHÍVNI lehet!


Ha meg elsö találkozást tervez, akkor foglalkjon egy panzióban szobát, vagy akárhol máshol.

Ha csak így bejelenti, hogy ott aludna nálatok , akkor ugyanolyan nyugalommal, ahogy ö tette ezt a bejelentést, köuzlöd vele, hogy NEM MEGY, nincs hely nálatok, vegyen ki szobát valahol.

Amennyiben ez probléma neki, akkor nem is érdemes vele tovább foglalkozni. (Habár egy ennyire neveletlen, bunkó emberrel én semmiképpen nem akarnék kapcsolatba kerülni)

2021. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem a pasid, hanem csak egy netröl elökerült ismeretlen valaki.

Ha ilyen ötletei vannak, akkor közöld vele, hogy az elsö találkozás nem családi ebédet jelent, ö hívjon meg egy kávéra nyilvános helyre, a szállását meg oldja meg egyedül. Ha a családodra is kiváncsi, akkor kávézás után elmehettek hozzátok egy órás beszélgetésre.

De egy idegenet kapásból szállóvendégnek egyetlen értelmes ember sem fogad.

2021. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
4, videóhívásban is beszéltünk már, nyilván nem bízom meg akárkiben, annál több eszem van, de azért köszi az aggódást. :)
2021. nov. 17. 15:04
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, nem az első találkozásra írta, abban egyetértettünk, hogy akkor még nem kéne ott aludni a másiknál. Ezt ő második találkozóra mondta, hogy ott aludna nálam.
2021. nov. 17. 15:06
 10/22 anonim ***** válasza:
2%
De miért nem laktok együtt? Hogy szexeltek? Ha nem szexeltek, mitől a "pasid"? Nem értem.
2021. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!