Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság hogy a pasim meghívatta magát hozzám ott aludni, úgy, hogy tudja mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Egy kis lakásunk van, 5-en élünk ott, úgy még elférünk épphogy, de ha ő odajönne úgy már szűkös lenne. És a tesómmal van egybenyitva a szobám amin nincs ajtó mert egy galléria. Ott nem tud ott aludni semmi, anyum sem szereti a vendégeket, főleg ha ott alszik valaki mégha a pasim akkor se akar a saját házában kerülgetni senkit tovább mint 1-2 óra, és őt is megértem. Mondtam is a pasimnak, hogy nála tudunk majd lenni napokat, meg együtt aludni mert nálunk ezt nem lehet. Azt mondta oké, de utalt rá, hogy azért ő is szívesen ott aludna nálam, nem zavarja ha nem én mennék mindig hozzá hanem ő is jönne. Pedig engem aztán nem zavar, az zavarna ha oda akarna jönni hozzánk ott aludni, anyámnak meg kellemetlen helyzetet okoznék és a család többi részének is meg alig férnénk el, kényelmes sem lenne. Erre pár napja mondogatja, hogy hogy tervezi a talinkat (netes kapcsolat még). Azt mondja, hogy eljönne egyik hétvégén hozzánk ebédre vagy vacsorára, hogy megismerje a családomat is, és akkor már ott is aludna, hogy ne kelljen visszamennie. Én meg csak pislogtam, hogy ezt ő természetesnek veszi, és meghívatja magát hozzánk kajálni úgy, hogy nem is egyeztem akkor még bele.

Ez normális? Nem bunkóság, hogy ezt így benyögi anélkül, hogy megkérdezne előtte?



2021. nov. 17. 13:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10, a szexen aztán semmi nem múlik. XD Van aki hónapokig vár, és mégis a pasija az illető. Sőt, van aki a csókkal meg a szexszel is vár mert mondjuk vallásos vagy mit tudom én, mégis a párja az illető. Sőt, olyanról is hallottam, hogy egy aszexuálisnak van pasija, úgyis a pasija, hogy nincs köztük testi kontakt.
2021. nov. 17. 15:14
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Második találkozó esetén se akarjon ott aludni nálaTOK, nem nálad!
2021. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
4%
Csak így mondjuk semmi értelme..
2021. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
4%
Érted? 2021 van! Elmegyünk buliba, lötyögünk 10 percig, aztán megyünk szobára vagy a slóziba kurjantani..
2021. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%
Szegény pasid így hamar le fog lécelni, ha csak szép szavakat kap.
2021. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4%
Most mit kell egy dugásból ekkora ügyet csinálni? Legyen nálatok gumi, oszt cső.
2021. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
3%
Komolyan, fel vagyok háborodva! Dédnagyanyámék álltak így a szexhez 70 évvel ezelőtt.
2021. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, kicsim! Szálljál le Kornélról!
2021. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez hanagyik hely, ahol elhordod őt mindenkinek? Varga Beáta!!!! Tudom, ki vagy..
2021. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Huhaa, dráma lett a kérdésem alatt.😳
2021. nov. 17. 16:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!