Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon nem mond igazat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem mond igazat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy hónapja randizok, de úgy érzem, hogy csak ki akar használni, mert még érintetlen vagyok. Testileg kívánom őt, de (egyelőre) nem vagyok belé szerelmes, kértem is tőle egy kis időt, hogy rendezzem az érzéseimet. A minap azt mondta, hogy legszivesebben vidékre menne dolgozni, mert kapott ott egy jó lehetőséget, de gondolkodóba esett, mert miattam inkább itt maradna Pesten. Mondta ezt úgy, hogy csak egy hónapja kerültünk közel egymáshoz és alig pár napja volt az első csókunk.

Szerintetek csak kamuzik, hogy levegyen a lábamról? Vagy előfordulhat, hogy tényleg ezen gondolkodik?

Illetve fiúk! Ti elszalasztanátok egy kiváló lehetőséget egy olyan lányért, aki időt kért tőletek, mert nem szerelmes belétek?

17l, 20f



2021. nov. 24. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Valószínüleg igazat mond.
Ennyiből nehéz eldönteni.
Feltehetőleg nem mond igazat.
Egyéb vélemény. (Kérlek írd le!)
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő valószínűleg szerelmes beléd, és ezért maradna.

Persze a másik verzió sem zárható ki, hogy csak kihasználna, mert mindenre IS van esély a mai világban.

2021. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak sze*et akar.
2021. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamuzik.Mondd neki,hogy akkor menjen.Nem fog az sehova se menni,csak kitalál megint valami szöveget.
2021. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet többet érez irántad, és abban reménykedik lesz ebből valami, de mi sem tudhatjuk biztosra. Szerintem ha annyira szexet akarna, akkor nem várna rád, és keresne magának valami könnyűverű nőt.
2021. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most miért lettem lepontozva ? ._.
2021. nov. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én munka miatt nem dobtam még csajt, mármint ha dönteni kellett akkor inkább a nőt választottam, szóval nem biztos hogy kihasználni akar csak...
2021. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szeret, de ettől függetlenül ne feküdj le vele azonnal. Várj még pár hónapot amig biztis leszel benne
2021. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Én fixen nem maradnék egy csaj miatt se. Ha akkora pancser hogy nem tud bárhol nőt szerezni akkor azért maradna, vagy lehet csak kamuzik idk.
2021. nov. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!